SUMATRA 2500 - 500cc Nisan 2011 de Türkiyede

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Alicim ben güç olarak bir kıyaslama yaptım sadece.
    Sen merak etme pek çok silah s410 un eline su dökemez pek çok anlamda.
    Ayrıca yanlış anlaşıldığını düşünme herkes bir birine takılıyor. :)
    Silahını sakin satma.Satacak olursanda ilerde sat ben alırım :)

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• yok abi satmam.aslında sumatra almak için satmayı düşünmedim değil.ama dediğin gibi beklentileri fazlasıyla karşılayan bir silah s410.o yüzden elden çıkarmayı düşünmüyorum.

stoeger x20 supressor .22

beretta 92 fs inox 9mm

beretta xx treme 4.5

zoraki mod906 & mod 914

• yok abi satmam.aslında sumatra almak için satmayı düşünmedim değil.ama dediğin gibi beklentileri fazlasıyla karşılayan bir silah s410.o yüzden elden çıkarmayı düşünmüyorum.

kardes s410 la sumatra cok farklı sılah s410 la sınegı gozunden vurursun bu onun yanına kaba guclu bır abı olur s410 gıbı kıbar keskın olamaz

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• şimdi ben tam anlamıyla anlamış değilim bu forum üyesi + yatagun üyesi olanlara mı 900 usd olacak mustafa bey ;d; birde bu ilk işlem indirimi nedir :him:s

• arkadaşım tespitin doğru aynen katılıyorum... :thumbup:

;şrofls;. ;şrofls;. hatsan mod55 / Evanix AR6 Leapars 6-24*50 drager 300 br tüp termopl dol apt. / Sarsılmaz Hançer 9mm ;şrofls;. ;şrofls;.

• benim bildiğim kadarı ile zaten forum üyesi görünüyorsunuz belli bir % indirimi burdan.yatagunda ilk üyeliğinizle yapacağınız alış veriş,de belli bir % indirimi ve alış veriş miktarınız arttıkca ilave % indirimleri mevcuttur.

• yastıkla atış yapmak gerçekten zor babür beye bende katılıyorum. fakat alttan kurmak okadar zevkliki şu ana kadar destekli atış yapmak aklıma bile gelmedi.sanırım uzun sürede gelmiyecek .şarjörü evanix ar 6 ya benziyor yada aynısı sadece üzerinde 1 den 6 ya kadar numara verilmiş.güzel bir ayrıntı bence

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Nisan ayına kadar kendimi mali açıdan düzene sokabilirsem bende almayı düşünüyorum.
    Peki bu tüfeklerin satışı çıplak mı olacak?
    Yanında tüp dolum parçaları taşıma kılıfı yada çantası olacak mı?

• Official Post

Nisan ayına kadar kendimi mali açıdan düzene sokabilirsem bende almayı düşünüyorum.
    Peki bu tüfeklerin satışı çıplak mı olacak?
    Yanında tüp dolum parçaları taşıma kılıfı yada çantası olacak mı?

selçuk, Zaten FX te çanta vermiyor, biz FX leri ithal ederken çantaları ayrıca satın alıp, çanta da getirttik, bu silah çantasız gelecek, yanında 2 adet şarjörü ve bir adet dolum ucu olacak, ayrıca bizim hediyemiz olarak bir kutu pelet pakete ilave olacak.

• Bu silahıda yakından göreceğiz demek ;d; camiaya hayırlı olsun :thumbup: agt

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• mustafa bey su videodaki model carbin mi yoksa uzun namlulu modelmi acaba ? uzun namluluysa bu modelden de getirecekmisiniz acaba siyah olanina alternatif olarak ?

http://www.youtube.com/watch?v=BkXa_wein7w

burda samki 3 farkli modeli var gibi : http://www.pyramydair.com/s/m/Sumatra_2500_PCP_air_rifle/343

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• burdaki resimde carbin le normal olan arasindaki uzunluk farki : http://i2.guns.ru/forums/icons…ctures/003726/3726670.jpg http://i2.guns.ru/forums/icons…ctures/003726/3726694.jpg
    siyah olanina nazaran bu modeller daha guzel sanki

burdada bilgileri verilmis ;
    http://www.straightshooters.com/eunjin/sumatra.html

baracuda match pellets ile cok iyi grup yaptigi soyleniyor.

WEBLEY

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

WEBLEY

• Arkadaşlar Mustafa amca daha net ve kesin bir bilgi verecektir ama benim bildiğim kadarı ile (zaten yanlış ise kendisi düzeltir) 3 model gelecek.
    Carabine,standart ve spesiyal model.
    Carabine bilindiği üzere kısa olan model.
    Standart ve spesiyal olanların mekanizma sı aynı fakat farklı olarak gravür,kundak ve ayarlı yanaklık ve ayrıntılarında daha görsel bir uygulama yapılmış.
    Silah gücüne göre oldukça isabetli 100 mt de 3.5-4 cm grup yapabilirsiniz.
    Yüksek tüp basıncı ve hacmi ile düşük ve orta güçlerde oldukça stabil atışları olan bir silah.
    Bunları sadece benim,kullanan arkadaşlardan abilerimden dinlediğim yorumlar.
    Onlar en doğru bilgiyi vereceklerdir zaten.
    Ben sadece sizi bekletmemek adına bildiklerimi söylemek istedim.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Bu ölçümü yaptığımızda hava sıcaklığı bayaa düşüktü 8 ila 10 derece arası değişiyordu. Bu halde 30 grain waspla 996 fps değer verirken yazın 24-30 derece arası sıcaklıklarda 30 grain waspla çok rahat 1070 fps hız verir...

• Dikkatimi çekti, 6.35 de BC değerleri baya bir düşüyor.

http://www.straightshooters.co…/ottesteunjinsumatra.html

Acaba, Wasp pellet ile sıcak havada daha yüksek hız çıkacağı öngörüsünün sebebi, tüp ün ısınıp basıncın artması ile mi ilgili? Yaylı tüfekler de hava sıcaklığının hız ı etkilediği gibi PCP ler dede aynı olay söz konusu mu?

Silah ın 220-170 Bar arası örneğin 21 grain bir pellet ile hız ölçümü bilgilendirme açısından faydalı olurdu.