Adamlarda ne silahlar var yahu?ne zaman olacak bızım bunlardan?..kıskanıyoommm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa Bey, Doğru söylüyorsunuz.

Zaten konuşmamız tamamen profesyonel avlanma ile ilgili, diğerlerine ise zaten söylenecek bişey yok. Kesinlikle usulüne ve kuralına göre avlanan avcıları eleştirmiyorum. Ben avcıları, avcılık kurallarını, avlanmayı vs... eleştirme hakkına sahip görmüyorum kendimi zaten.

Ama avcılık hakkındaki düşüncem kesindir. Yani bana göre avlanmak sadece zaruret halinde doğrudur. Zaruret yoksa (bence) zevk-i tatminden başka birşey değil. Bu fikrimide ancak bu forum gibi, herkesin birbirinin düşüncesine değer verip anlayacağı, saygın ve seviyeli yerlerde paylaşabilirim zaten.

Selamlar.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• ya ben spor amaçlı domuz avını bile günah oldugu icin yapmıyorum...av için olmasa bile güçlü bir tüfeğim olsun isterdim kağıd hedefe deilde ağaçtan hedeflere atardım...

Bence bunun bile yapılmaması gerekir.Sonuçta gene doğaya zarar.Biz atıcıların yılda doğaya bıraktığımız kurşunun da haddi hesabı yok :S Bence en sıhhatlisi pellet tutucu yapıp buna atmak ve sonra bunlardan çıkan kurşunları eritip hedef yapmak...

• Eritirken atmosfere karışan kurşun buharını nasıl engelleyeceğiz? =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Official Post

Eritirken atmosfere karışan kurşun buharını nasıl engelleyeceğiz? =)

Engin onu soluyarak filitre ediyor,doğayada zarar vermemiş oluyor. ;kihhik,

• doğayı korumak için kanser olmayı bile göze alıyoruz yani... ;kihhik, #hims

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/