Fish Disco

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Elimde eski bir crt monitör vardı çöpe atmaya kıyamadım ve ne yapabilirim diye düşünürken boş vakitlerimde uğraşarak eski monitörümü bir akvaryuma çevirdim ve sizinle paylaşmak istedim

View My Video

• Çok ilginç, tebrikler. Yalnız aynı başarıyı çekimde gösterememişsin, videoyu izleyene kadar kafayı eğmekten boynum koptu ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• evet çekim alelade oldu monitörün tuşlarına ışıkları hava motorunu felan bağlamıştım onları çalıştırmak için uğraşırken 90 dercelik bir kayma yasamışım kusura bakmayın

boyun ağrısına sebep olduğum için özür dilerim :P

• Akvaryum muthıs olmuş iyi düşünmüşsünüz.Sanırım dalgıç floresanı takmışsınız akvaryuma .Onun yerıne balast ile daylıght ısık takarsanız balıklar daha iyi gorunur renklerı belli olur . Benimde 200 litre akvaryumum var :)

Hatsan Mod 90 > 5.5 mm (Gamo Magnum Pellet)

Emre Kaçan

• çok güzel, özellikle eski imaclerde akvaryum güzel duruyor, elimde yeşil renk 0 gibi eski bir imac var, atmaya kıyamıyorum isteyene ücretsiz göndereyim akvaryum yapsın mis gibi