Hawk2 adlı kullanıcının mesajları

merhabalar üstadlar ank'ya yeni tayin oldum daha önceden beri hayrınlıkla takip ediyorum sizi ank teamle ilk buluşma ve yardım için elimden geleni yapmaya hazırım bu haftasonu ist. olacağımdan dolayı gelemeyebilirim sizler gerekenleri planlayıp tasaları hazırlasanız 24-25 aralık buluşmasında bütçem derecesinde maddi yardıma ve gücüm dahilinde fiziki desteğe hazırım

evet çekim alelade oldu monitörün tuşlarına ışıkları hava motorunu felan bağlamıştım onları çalıştırmak için uğraşırken 90 dercelik bir kayma yasamışım kusura bakmayın

boyun ağrısına sebep olduğum için özür dilerim :P

Elimde eski bir crt monitör vardı çöpe atmaya kıyamadım ve ne yapabilirim diye düşünürken boş vakitlerimde uğraşarak eski monitörümü bir akvaryuma çevirdim ve sizinle paylaşmak istedim

View My Video

mrb kardeşim bi sorum olacak bende böker marka bi çakı almayı düşünüyorum ama çakıların altındaki o sivri ıkıntı ne işe yarıyoo paraşüt ipi felan sarmak için diye düşündüm ama hiç delik yok

o çıkıntı ne işe yarar

üsdadlar bir akrabamın ricası üzerine bilgilerinize başvurmak istiyorum tuka marka pistonlu havalı tüfek varmı varsa değeri kalitesi vs. nedir

tüfeğin çok eski olduğunu söyledi üzerinden dünya etrefında ayağa kalkmış 2 arslan olduğunu söyledi (ispanya arması gibi ) bende düz mantıkla yola çıkarak ispanyol malı olabileceğini düşündüm ama nette tuka olarak hiç bir tüfek ve havalı tüfek markasına rastlayamadım .

görüşleriniz için tşkler ederim

hayır ben öyle demek istemedim pcp hakkında hiç tecrübem olmadığı için glad la başlayıp onu oyuncak etmek istemedim

ah ah hatsanın 1. nesiline yetişemedik o tüfeği alanlar gayet memnun ama bizim geç haberimiz oldu bende webley çakması bir hatsan kullanıyorum tüfekten güç yönünden memnunum fakat çok ağır ve istikrar sorunu var bu tüfeğimi satacam ondan sonra ilk pcp geçişimi yine hatsanla düşünüyorum ardında air arms s410 sonrasında da finali GLADIATOR ile yapmayı düşünüyorum umarım muaffak olurum .

bu hobiye gönül vermiş bütün dostlarımında arzularıda muaffak olmalarını diliyorum

evet 2 adet vida var ikisinide sıktım ama namluda çizik yapmışlar o yüzden yinede çok az oynama oluyo dediğin gibi hem bi genel bakım olmuş olur tşkler yardımlarınız için

Özür diliyorum sayın maviboncuk tarafından söylenen gezin vidaları setiskur görevi yapıyormuş vidaları bütün kuvvetimle sıktım ama hala çok az oynama var

öneri yardımlarından dolayı bütün arkadaşlara teşekkür ederim

[ama yinede bi izmire yollasam fena olmaz piston yayı ve keçesini değiştirim hazır elleri değmişken bide manlu :) ]

arkadaşlar gezi söktüm baktım gez vidası alyenli değil dediğiniz gez vidalarının sıktığını düşündüm ama gez vidaları o kadar uzun değil ayrıca namlu ile teması yok

muhtemelen tüfeğe izmir yolu göründü ilginize tşkler arkadaşlar