namlu sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar 2 yıl önce almış olduğum mod 125 muadili webley scoot wood skin isimli tüfeğimi 2 senedir sorunsuz kullanmaktaydım bi arkadaşımı kıramadım ve tüfeğimi 1 haftalığına verdim 1 hafta sonra bi de ne göreyim tüfeğimin namlusu sağa sola dönüyoo namlu yuvasından çıkmıyo fakat sağa sola dönme mevcut bu sorunu nasıl giderebilirim tecrübeli arkadaşlardan görüşlerinii bildirmelerini rica ederim ilgilenen bütün dostlara şimdiden teşekkürler

• namlunun bağlandığı yerde gez in izzasında setiskur vida var onu sıkmayı dene

• gezi tamamen söktüm ne etrafında ne de altında öyle bir vidaya rastlamadım resim yada sema ile anlatabilirmisiniz bide setuskur vidası yoksa başka nasıl halledebilirim

tşkler

• benim eski mod 125 imde de bu sorun çıkmıştı yaklaşık 4000 atış sonunda namlu sizin dediğiniz gibi oldu. hiç uğraşmayın hatsan ile irtibata geçin derdinizi anlatın.

• gezin eger uzun olan modeldense ortasındaki yukarı aşagı ayarı yapan vida allen başlıdır ve setuskur vidası görevi görür aynı zamanda, yok kısa olan modellerdense gezi sabitleyen vida aynı zamanda namluyuda sıkar.sen oradaki vidaları sök ve namluyu cevirerek cıkar daha sonra locktite gibi bir vida sabitleyici sürüp yerine oturt sonrada gezin vidalarını iyice sık.

Weihrauch hw100s 5.5 + remington 4-16 *50AO

hatsan at44-10 optima 4-12*44

• arkadaşlar gezi söktüm baktım gez vidası alyenli değil dediğiniz gez vidalarının sıktığını düşündüm ama gez vidaları o kadar uzun değil ayrıca namlu ile teması yok

muhtemelen tüfeğe izmir yolu göründü ilginize tşkler arkadaşlar

• Özür diliyorum sayın maviboncuk tarafından söylenen gezin vidaları setiskur görevi yapıyormuş vidaları bütün kuvvetimle sıktım ama hala çok az oynama var

öneri yardımlarından dolayı bütün arkadaşlara teşekkür ederim

[ama yinede bi izmire yollasam fena olmaz piston yayı ve keçesini değiştirim hazır elleri değmişken bide manlu :) ]

• dostum hatsanlarda setiskur vidalardan 2 adet olması lazım zaten bitanesi gezin altında bitanesi de gez izzasında 2 3cm ileride ikisini de sıkmayı dene olmazsa yarın dükkana gittiğimde bi bakiyim 125 lere nasıl sabitlemişler namluları ona göre yarın yazarım ama fabrikaya göndermen de iyi olur senin için bi bakım yaparlar en azından.

• evet 2 adet vida var ikisinide sıktım ama namluda çizik yapmışlar o yüzden yinede çok az oynama oluyo dediğin gibi hem bi genel bakım olmuş olur tşkler yardımlarınız için

• abi razıyız 3 kuruş fazla olsun düzgün olsun şu hatsan şu kaliteyi bi oturtamadı gitti webley i birebir kopyalıyolar yine olmuyo yine olmuyo

• ah ah hatsanın 1. nesiline yetişemedik o tüfeği alanlar gayet memnun ama bizim geç haberimiz oldu bende webley çakması bir hatsan kullanıyorum tüfekten güç yönünden memnunum fakat çok ağır ve istikrar sorunu var bu tüfeğimi satacam ondan sonra ilk pcp geçişimi yine hatsanla düşünüyorum ardında air arms s410 sonrasında da finali GLADIATOR ile yapmayı düşünüyorum umarım muaffak olurum .

bu hobiye gönül vermiş bütün dostlarımında arzularıda muaffak olmalarını diliyorum

• ah ah hatsanın 1. nesiline yetişemedik o tüfeği alanlar gayet memnun ama bizim geç haberimiz oldu bende webley çakması bir hatsan kullanıyorum tüfekten güç yönünden memnunum fakat çok ağır ve istikrar sorunu var bu tüfeğimi satacam ondan sonra ilk pcp geçişimi yine hatsanla düşünüyorum ardında air arms s410 sonrasında da finali GLADIATOR ile yapmayı düşünüyorum umarım muaffak olurum .

bu hobiye gönül vermiş bütün dostlarımında arzularıda muaffak olmalarını diliyorum

Yani diyorsunuz ki 1500 TL sokağa atacak param var, önce onu bir atayım sonra Glad'la atmaya da başlarım... ;kihhik, Bence hiç kasma kendini, Mustafa abiyle (Mustafa Serdar) bir konuş, Glad'ı al bak keyfine...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• hayır ben öyle demek istemedim pcp hakkında hiç tecrübem olmadığı için glad la başlayıp onu oyuncak etmek istemedim