HATSAN TÜFEKLER (yardm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar
    havalı tüfeklere ilgim yeni hatsan tüfek almayı düşünüyorum.(alacağım yerde sadece hatsan olduğundan) bana öneride bulunursanız çok sevinirim saygılar. :D:D:D sanırım modellerde mod 33 ve mod 55 :S:S ;tufey#

• torpedo modellerine bir bak derim...

• güç dersen tabi ekonominde müsayitse mod125 , webley patriot , webley talon olabilir ama hassas atış dersen mod99 mod100 gibi bişeyler al ma bence en iyids patroiot tur al bi 6,35 vurduğun yerde güller açsın :)

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• İlla Hatsan alcaksan ikinci el bir birinci nesil Webley Patriot yakalamaya bak. Hatsan montajı bir silah olmakla birlikte gerek güç gerekse isabet bakımında süper bir alettir. Birinci nesil diye bilinen İngiliz parçaların Hatsan tarafından montajlanmasıyla üretilen ilk seri ardından çıkanlar tamamen Hatsan üretimi ve malesef ilk serinin yanına bile yaklaşamıyor kalite açısından.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• İlla Hatsan alcaksan ikinci el bir birinci nesil Webley Patriot yakalamaya bak. Hatsan montajı bir silah olmakla birlikte gerek güç gerekse isabet bakımında süper bir alettir. Birinci nesil diye bilinen İngiliz parçaların Hatsan tarafından montajlanmasıyla üretilen ilk seri ardından çıkanlar tamamen Hatsan üretimi ve malesef ilk serinin yanına bile yaklaşamıyor kalite açısından.

kesinlikle katlıyorum, şu an 1. nesil webley patriot kullanıyorum isabeti ve gücü çok tatmin edici, diana mod 52 kullandım bu kadar zevk vermemişti. 2. el bir patriot al ama 1. nesil olsun pişman olmazsın.

AT44-10 LW (5.5) OPTİMA 3*9-44E

GAMO WİSPER IGT 5.5

• Kardeş Hatsana Hiç Bulaşma Bence,servis Mükemmel Ama Silahları İstediğini Vermeyebilir.Arkadaşların Dediği Gibi İkinci El,Webley Alabilirsin.

Weihrauch HW 100T 5.5 mm + Tasko 6-24x50
    Muhammed YILMAZ

• eskiden dr.alban diye bir şarkıcı vardı. yeni nesil hatırlamayabilir belki. ama internettende bulabilirler. ben hatsanı dr.alban ın meşhur şarkısına benzetiyorum no coke....

We no want no coke, no heroin
    No hasch-hasch, no amfetamin

no hatsan ...... ;şrofls;.

S410

• no coke nin meşhur olduğu dönemlerde luna parkda özellikle gondol da çok çalınırdı ;dance; knetix spor ayakkabılarımızı giyer alamancı kız tavlama ya giderdik heyy gidi günler heyy ;lol;
    o dönemlerde hatsan ın mod45 tarzı kaval namlulu havalı tüfekleri vardı ;tacli#

adam tüfeği kurar namlunun ucundan bilyeyi koyar atardık,hiç vuramadığımızda olurdu bazen ;lol; şimdi olsa tükmüğe rüzgar ayarı verir gene vururum ;grin;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bu şarkıyı sonradan Grup vitamin "Bol Vitamin" adıyla türkçeleştirmişti. ;kihhik,

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Alper abi aramızda 10 sene var ama bende dinlerdim bu şarkıyı bide it's my life vardı oda çok bi fenaydı #hims

extasy wery much your life... ;lol;

• şarkı değişik bi turmüşşş bende hatsan mod99 almayı düşünüyorum şimdi kafamkarışık ama mod 99 son kararım oldu sideprensi07 'n,n videosunu izledikten sonra :D

• gassly orda kadir abinin tecrübe ve deneyimini de unutma bide kadir abiye sor bakalım modlamış mı 99 u

• modlama yok sadece pistona sentetik gres uyguladım,onuda yarım yamalak yapabildim,namluyu tutan kalın vidayı sökemedim elektrikli matkap ile dahi ;kihhik, ,ortalama 42fps civarı güç artışı var,

aradaki farkı chony ölçümlerinde görebilirsiniz

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• en sonunda bi tane mod99 aldım. gayet memnunum kadir abid sağolsun almamda yardmcı oldu