AİR ARMS PRO SPORT DİSMANTLİNG REVİEW (SÖKÜM İNCELEME )

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tesekkürler bilgiler için. kolay gelsın sıze :thumbdown:

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Kadir kardeşim herkes senin gibi marifetli olsa keşke ben imkanı yok söküpte bu uygulamayı yapamam. Senin deneylerinin bitmesini bekleyelim sen en güzele ulaşınca sana zahmet benim TX 200 e de bir el atarsın değilmi.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• abi Murat arkadaşımızın hatırlatması yerinde çıktı,silindir ve piston monteli deyilken bu bahseddiğim boşluk söz konusu, ancak montelerken de kontrol ettim, piston un kuyruk kısmı tam kılı kılına ana silindir gövdeye tam oturuyor,

abi ben en sevmediğim yönü yayın tınlaması idi,onuda yeşil gres ile hallettim,şuan daha doğrusu kış ayı için sıvı gres uyguladım pistona onun testlerini yapıyorum,ne kadar dayanıklı ve stabil atacak diye,uygulamalarım devam ediyor abi,
    bu yağ maddesi uygun perfonmans da süreklilik gösterirse buna devam,havalar birazcık sıcadımı sentetik gres i de uygularım şayet bir olumsuzluk gösterirse önceki yağ maddesi,

sentetik gresi uyguladığım ilk tarihe bakınca nisan mayıs aylarında uygulamışım,o dönem çok güzel veriler elde etmiştim,yeşil gres de peşinden geliyordu stabil atma da,ama her 2 side pro sport da pek memnun etmedi beni,sentetik gres yine idare eder 30fps güç artışı verdi,yeşil gres de olan gücü de düştü,ama aynı yeşil gres başka tüfeği şahlandırıyor ;kihhik, ilginç ;kihhik,
    denemelerim bitsin sorun deyil abi bir uygulama yaparız :) şuan yaya ve yay tutucusuna yeşil gres uyguladım tınlaması gitti,az bir miktar sentetik gres ile güzel sonuçlar veriyor,istiyorumki biraz daha güçlü atsın,bu neden den dolayı sıvı gres i deneme aşamasına aldım,

• Kadir aslında ben tüfeğe krytox denilen özel bir yağ kullanmak istedim , ama loctite ankara bayisinden bile bu yağı temin edemedim. Yurtdışından temin imkanı var ama fiyatlı diye uğraşmadım. Bir nevi gres halde teflon kendisi.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• teflon sprey vardı bende,yüksek basınca dayanıklı,230c ye kadar dayanıklı imiş,,onu bir kez kullanmıştım namlu ucu chrony de olumsuz sonuçlar elde etmiştim,onu bir kez daha bu chrony de deniyeceğim,önce sıvı gresli denemelerim bitsin,,ayrıca bu teflon siprey pompa nın dış silindiri için bire bir :) eğerki pompa nın dış silindiri dışında kendi orjinal yağı kalmamış ise tavsiye ederim,

• Sideprensi07 a.a prosport edinmeyi düşünen biri olarak çalışmalarınızı bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Takipteyim :)