Walter Falcon Hunter(hatsan md 125 in aynısı) Dampa tavsiye YARDIM..!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Üstadlar ve arkadaşlarım,tüfegim Walter falcon hunter edit.Ben bu tüfegime mercek çapı 44mm(3-9x44 mesela) den az olmıyacak şekilde dürbün almak isityorum ama dampasız kullanılmaz bildigim kadarıyla.Bana tüfegime uygun(aynı zamanda cebime) dampa arıyorum.yardımcı olurmusunuz.Ayrıca satan arkadaş olursa(dürbün ile yada sadece dampa) ilgilenirim.Saygılar. g;$i

Walter Falcon Hunter Edit 5,5 mm+optima 3-9x32 ;avci;

Star Huğlu 4,5mm +Nikula 4x32 m;s,S
    Yavuz 16 Compact MC MKE
    ;,;-

• ben yatagun dampa ile kullandım bu silahı tavsiye ederim bir de stoper edinirseniz daha iyi olur

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• ben yatagun dampa ile kullandım bu silahı tavsiye ederim bir de stoper edinirseniz daha iyi olur

Yatagun dampa derken,tavsiye edeceginiz modeli var mı?stoper im var 1 tane.

Yavuz 16 Compact MC MKE
    ;,;-

• Stopersiz durduramazsınız.

Ben durduramamıştım..

Şevki bey durdurmuş ve dahası stoper ile durduramayanlarda var...

En iyisi dampanın dürbün kızağına gelen yere metal yapıştırıcısı yada daha ucuz patex sürmeniz olur.

Forumda aratırsanız bununla ilgili konular var...

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Tavsiyen için teşekkürler ama ben dampa tavsiyesi istemiştim :) Tüfegime uyabilecek dampa tavsiye ederseniz daha çok makbule geçer.Saygılar..! g;$i

Yavuz 16 Compact MC MKE
    ;,;-

• Adres: Yatagun, fiyat: ~85 TL, dampayı bulmanın ve rahat atış yapmanın dayanılmaz hafifliği: Paha biçilemez...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• kardeş model falan bilmem bu dampa dediğin zaten bildiğin tek parça ayağın iç mekanizmasına lastik parçalar ekleyerek modifiye edilmiş halidir polis memuru olduğunuz için biliyorsunuzdur zaten.ray boyu tüfeğin ray kızağına uysun yeter ki zaten genelde 11 mm oluyor sanırım yanlışım varsa düzeltin
    yapacağın şey 11mm lik dampa almak hepsi bu birde stoper edinme imkanınız varsa ki zaten dandik olanları bir iki lira bişeydir bir tane dürbünün arkasına takmakta yarar var hatta imkan varsa bir tane de önüne hatta dürbünü kızağa geçirmeden önce japon yapıştırıcısı takviyesi tavsiye ederim :thumbup:

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• kardeş model falan bilmem bu dampa dediğin zaten bildiğin tek parça ayağın iç mekanizmasına lastik parçalar ekleyerek modifiye edilmiş halidir polis memuru olduğunuz için biliyorsunuzdur zaten.ray boyu tüfeğin ray kızağına uysun yeter ki zaten genelde 11 mm oluyor sanırım yanlışım varsa düzeltin
    yapacağın şey 11mm lik dampa almak hepsi bu birde stoper edinme imkanınız varsa ki zaten dandik olanları bir iki lira bişeydir bir tane dürbünün arkasına takmakta yarar var hatta imkan varsa bir tane de önüne hatta dürbünü kızağa geçirmeden önce japon yapıştırıcısı takviyesi tavsiye ederim :thumbup:

Tavsiyen için saol kardeşim,memur olmam biliyor olmam demek degildir sanırım.Hee,ateşli silah derseniz eyvallah anlarız.Havalı tüfek işine 1.5 senedir varım ama daha öncelerde Afyonkarahisar il polis gücü adıyla havalı tabanca Türkiye müsabakasına katılmışlıgımda vardır ama havalı tüfekten anlamıyorum.Dampa alıp senin dediklerini uygulucam,1 adet stoper im var.Saygılar..!

Yavuz 16 Compact MC MKE
    ;,;-

• Bende de aynı tüfekten var üstad 22lik nikko stirling iki parça ayakla işi çözdüm hemde 25TLye sorunsuz kullanıyorum 1000 atış olmuştur heralde

• Mustafa serdar bey kızmasın...

kızmaz birader dampa yatagun ama stoper köşe başındaki orta ölçekli bir av bayisinden alınma dandik bir stoper ;kihhik, stoperin yatagun la alakası yok ^^ zaten böyle bir firması olan birisi dandik mal satmaz ;tese;kkur
    ayrıca hep derler ki tek parça ayak daha iyi tutar ama bende çok düşündüm mantıken çift parça ayağın tek parça ayaktan daha iyi tutması lazım ki senin tüfekte de bu olmuş :thumbup:

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon