Araba almak istiyorum ama karar veremedim ;)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu arabadan alayım diyordum ama bu görüntüleri görünce içime bir şüphe düştü sizce nasıl :)

http://www.hurriyet.com.tr/eko….asp?gid=229&sz=53503

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• cherry ? valla çin malı arabalar konusunda pek emin değilim fiyat ne civardaymış bunun ? oda yazıyomuş gerçi ?( ama genede yanlış yorum yapmamak lazım

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ben olsam çarpışma videosunu izlemeden almazdım: http://www.basgaza.com/fkonu_goster.asp?id=6641 (sayfanın altında)

Bu kadar hasar gören az araç vardır. Ncap testlerinin yaklaşık 60 km/s hızla yapıldıgını da hatırlatmak isterim...

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Darbe aracın arka kısmına ulasamadı bence evde cocuk varsa alınır bu araba...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• İşin dalgası canım, bedava verseler al bin deseler binmem canımı sokakta bulmadım ;şrofls;.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Bu da şu an kullandığım aracım. İnanılmaz memnunum.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• bende dün araba baktım http://www.peugeot.com.tr/conf…howrooms/src.php?id=64588 hoş araba gibi geldi ama pejo konusunda emin değilim

Sevgili serderhavust, 207 ile her gün 200 km kadar yol gidiyoruz. Hiç iyi şeyler söyleyemeyeceğim malesef. Amortisörleri sert, rahat değil, her hafta aracın bir yerleri kırılıyor ya da bozuluyor. Alan arkadaş da acele bir tercih yaptıgını anladı. 307'de de ilk kasada bunlar çıkmıştı, sonraki kasada düzeltildi biraz. Bence yeni çıkan bir modeli hemen almamak gerek bence. Toyota ya da Focus Collection vs. düşünmez misiniz?

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• küçük sınıf araç alacaklara Clio III çok km yapanlara ise dizelini öneririm, çok memnun kalırsınız.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• valla pejo hakkında bende pek iyi düşünmüyorum ama bu model biraz hoşuma gitmişti akşam gittim bi deneme sürüşü yapayım dedim , torku yüksek dizel motor gayet sessiz çalışıyo, amotisörlerde gayet yumuşak esnemesi güzel yüksek süratlerde kullanmadım ama 160 ve üzeri bu araçta sorun olur gibi geliyo, normale oranla 20 mm daha yüksek dışı falan hoşta içi standart pejo 2004 te iç dizayn neyse şimdide o fazla bi ekstra göremedim sonuçta araba içerden kullanılıyo içi bence dışından daha önemli bana hiç sıcak gelmedi ısınamadım araca, vazgeçtim , clio da aslında güzel araba ama ben bi türlü hoşlanamadım, karar verdim sedan araba alırsam büyük ihtimalle honda civic veya ford mondeo olur , ama asıl hayellerimi süsleyen araç dodge nitro :love:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Dodge nitro berbat bir araç alan tanıdıklarım var çok pişmanlar serdar cım :)

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• honda için +1 bende bi 307 sw kulanıyorum hayatımın hatası X(

• Eşimin aracı honda civic, ben de kullanıyorum çok ekonomik ve güzel bir araç. Otomatik ve 1.6 olmasına rağmen V-tech olduğundan kilometrede 220 kuruş yakıyor. Geçen ufak bir kaza yaptım 2 far kaput panjur boya işi 3.300 ytl tuttu, kasko şart arkadaşlar :) yalnız kabin güvenliği çok yüksek, çabuk deforme oluyor ama darbeyi kabine iletmiyor. Yalnız yandan darbe yememeye bakın ;rofl.;

Ölmek istiyorsanız bir de turbo takın eheh

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• dünyada 8 modelide Euroncap'ten 5 yıldız alan tek marka var g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Çin otomobilleri için EuroNCAP da yapılan yorumlarda söyledikleri laf şöyledir: araba güvenliği için yaptığımız testlerde bu güne kadar 0 (sıfır) puan alan arabaya rastlamamıştık ;şrofls;. .

Bu adamlar AsiaNCAP den kaç * aldılar acaba :)

• hafif ticari araçlar arasında
    köpeğin rahat ;rofl.; seyehat edebileceği yer
    ve şehir içi kullanıma uygun olanı hangisidir ?
    doblo geniş ancak şehir içinde pedalları ayak yoruyor.ve performans iyi değil
    ford tourneo kullananınız var mı ?

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• hafif ticari araçlar arasında
    köpeğin rahat ;rofl.; seyehat edebileceği yer
    ve şehir içi kullanıma uygun olanı hangisidir ?
    doblo geniş ancak şehir içinde pedalları ayak yoruyor.ve performans iyi değil
    ford tourneo kullananınız var mı ?

Bizde VW caddy var.Türkiye'de sınıfının en iyi arabası.Hafif ticari araç dışında ikinci ellerde çok temiz ford focus c-maxler var.1.6 tdci göz önünde bulundurabilirsin.