Araba almak istiyorum ama karar veremedim ;)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gecmiş olsun arkadaşım.ama bence fazla takma bu konuyu kafana yoksa işin icinden cıkamazsın.sana en fazla yapıcakları arabayı tekrardan servise cagırtmak ve arabayı baştan sona bir check up a sokmak olucaktır.bunuda buyuk bi olasılıkla ücretsiz yaparlar genel mudurluge gönderdiğin mailinde cok yuklendiysen. 8) tabii birde su var servisi sikayet ettigin icin o serviste sana şimdi gıcıklık yapabilir.cok düzgün calışıyorlarya. :thumbdown: vel hasıl sen o arabayı elden cıkartman butun sorunlarını bitiricektir.imkanın varsa elden cıkart yoksa her arabaya bindiginde kafana takıntı olucak bu iş...

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#

• 2008 model opel astramı sattım kurtuldum, :)½bay£bay`;:thumbup::thumbup: 2 asansörle değiştim. Mecbur kalmadıkça bir daha opelmi böööö

Webley Patriot - T.M.A.