Hatsan Air Max Quattro SAS Havalı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar formunuzda yeniyim ki bu şimdiykadari gördügüm eniyi form bilgileinizi paylaştıgınız için çok teşekkür ederim benim bir sorum olucak kabul buyurursanız ben yeni bir havalı Hatsan Air Max Quattro SAS 5.5 Havalı tüfek aldım sizce bu tüfek iyimidir bunun bununla ilgili bilgim yok bu tüfekte hangi saçmayı kullanarak performans alabilirim ve birde tüegi sökmeden şırıngayla yaglama sıvı silah yagı kullanarak bir zarar verirmiyim yorum larınz için şimdiden çok teşekkürler

• biraz once
    Hatsan Air Max Quattro SAS Havalı tufege bakmak icin hatsanin resmi sitesine girdim .sitenin en alt kısmında yeni bi hatsan pcp resmi vardı.ayarlı kundak ve bolt action dı
    yeni cıktı heralde...

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• bt65 diye bir model çıktı heralde onu gördünüz

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Air Max güçlü ve tepmesi bol bir tüfektir. Kurulum biraz zordur. Zamanla yumuşar deniyor ama benimki 1000 atışı geçti amma yumuşama yok. hala sert. isabet istiyorsan benim tavsiyem 40 m ye kadar ucuzlardan TS-18 grn (bulabilirsen) yada TS-22 grn pellet kullan. Pahalılardan da JSB-AA veya JSB-Hatsan nin 16 veya 18 grn pelletlerini kullanın.
    Yağlama konusuna gelince, bence orasına burasına yağ sıkmayın tüfeğin.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Air Max güçlü ve tepmesi bol bir tüfektir. Kurulum biraz zordur. Zamanla yumuşar deniyor ama benimki 1000 atışı geçti amma yumuşama yok. hala sert. isabet istiyorsan benim tavsiyem 40 m ye kadar ucuzlardan TS-18 grn (bulabilirsen) yada TS-22 grn pellet kullan. Pahalılardan da JSB-AA veya JSB-Hatsan nin 16 veya 18 grn pelletlerini kullanın.

sanırım uzun zamandır kullanıyorsunuz bu tüfegi. cıkıs hızı 280 m/s verilmiş.dogrumu sizce?

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

benimde almayı düsündügüm bir ürün...

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• benimde almayı düsündügüm bir ürün...

Belki 12-13 grn lik test pelletleri ile doğrudur. ama 16 grn ile o kadar hıza çıkacağını sanmıyorum. ama isabeti ağır pelletler ile daha iyi.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• seceneklerim arasında. tesekkürler...

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• Namludan kırma, tek yükleme ve tek atış sistemi.SAS™ - Sarsıntı azaltıcı sistem..22 (5.5 mm) Sentetik TH kundak biçimi, ergonomik dizaynTüfeği daha iyi hissetmek ve kontrol için kare desenlendirilmiş dipcik
    Darbe emici dipcik taban lastiği. 11 mm dürbün ayak genişliği ve metal dürbün ayağı durdurucusu.Namlu ucu 1/1 unf.3 – kademeli ayarlanabilir tetik sistemi.Yivli setli kaliteli çelik namlu.Manual & otomatik emniyet sistemi.Namlu açıkken kaza ile tetik düşmesini engelleyen sistem.Hassas ayarlanabilir truglo fiber optics gezTruglo fiber optics. ArpacıkNamlu çıkış hızı : 280 mt/sn3-9x32 optima dürbün :thumbup: ;d; ;tese;kkur