Hawke Sport Optics Videolar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post
    • Official Post
  • bu aralar ne dilersem gercek oluyor.allahtan baska bisey dileseymisim keske.pcp ye baslamak icin keske sumatralar turkiyeye gelsede alsam diyordum.mustafa bey sagolsun getirdi aldik.:)
    simdi buna guzel bi durbun lazim diyordum.hawke dusunuyordum hatta sitede bu videolari paylasmistim daha once .mustafa bey sagolsun hawkeleride getiriyor.
    ozman bi dilek daha diliyorum :)9mm samyang big bore turkiyeye gelsin ;keyf;

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

Webley Raider 10 .22

Webley Raider 10 .22

• <iframe title="YouTube video player" width="1000" height="740" src="http://www.youtube.com/embed/BKynpNWTMCg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

heralde bu durbun daha cok av amacli degilmi ?

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Hayır, aksine o artıkıl özellikle havalı silah peletlerinin uçuş eğrisi göz önünde bulundurularak, 3 kere Field Target dünya şampiyonu olmuş olan Nick Jenkinson tarafından tasarlanmış bir artıkıl.

Hawke BRC (Ballistic Reticle Calculator) programı ile tam uyumlu olması da programı kullanarak kolaylıkla yapılan bir kaç hesaplama ile tüm güç ve kalibrelerdeki ister havalı, ister ateşli tüm tüfeklere göre kalibrasyon yapmayı mümkün kılıyor.

SR artıkılın en önemli özelliği artıkıl üzerinde bulunan nokta ve çizgilerin standart mil dot artıkılların aksine eşit aralıklarla yerleştirilmemiş olması. Böylelikle her bir nokta 47, 39 gibi hatırlaması zor mesafeler yerine 35, 50 gibi akılda tutması kolay mesafelerdeki vuruş noktalarını gösteriyor. Artıkılın üst kısmının daha kısa olmasının sebebi ise en tepedeki noktanın pelet ya da kurşunun uçuş esnasında ulaştığı en yüksek noktayı gösterecek şekilde tasarlanmış olması. Attığınız mühimmatın BC değeri ve namlu çıkış hızınızı biliyorsanız SR artıkılı çok kolay bir şekilde kalibre edebilirsiniz. Hatta elinizin altında bir kronograf varsa BRC ile milimetre bazında mükemmel kalibrasyona ulaşmanız oldukça kolay.

Sanıyorum BRC ve ChairGun Pro ile ilgili bir kaç resimli anlatım hazırlamam gerekecek. Özellikle yabancı dil bilmeyen arkadaşlar için yardımı olacağını düşünüyorum.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Webley Raider 10 .22