IWA 2011 Fuarından görüntüler...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güzel görüntüler ;şrofls;. yanlız orda bi revolver gördüm galiba seri üretimi yok... eğer seri üretimi varsa dünyanın en güçlü tabancası unvanını s&w 500 magnumdan alabilir silindirine bakarsak attığı mühimmatın kovan boyu 50mm civarı hemen hemen 308 winchester mühimmatı boyunda ve çok daha geniş ...
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Güzel görüntüler ;şrofls;. yanlız orda bi revolver gördüm galiba seri üretimi yok... eğer seri üretimi varsa dünyanın en güçlü tabancası unvanını s&w 500 magnumdan alabilir silindirine bakarsak attığı mühimmatın kovan boyu 50mm civarı hemen hemen 308 winchester mühimmatı boyunda ve çok daha geniş ...
    saygılar.

DSC01058 ve DSC01059 numaralı resimlerden bahsediyorsanız, bu Desert Eagle'ı da yapan Magnum Research'in BFR Revolver'i 0.450 Marlin. 10 inç namlu uzunluğuna sahip, 350 grain Hornady mermiyi ortalama 1814 fps hız ile atıyor ve namlu çıkış enerjisi 2558 FT/LBS.

http://www.magnumresearch.com/BFR.asp

0.50 S&W 10 inç ise 440 grain Hard Cast CorBon mermiyi ortalama 1718 fps ile atıyor ve namlu çıkış enerjisi 2884 FT/LBS

Daha ayrıntılı bilgi için:

http://www.magnumresearch.com/faq_bfrrevolver.asp

• S&W 500 magnumun standart kullandığı mermi 350grn idi corbon mühimmatlarını bir tarafa bırakırsak bu çekirdeği 1900fps ile atıyordu buda yaklaşık 2600fpe diye hatırlıyorum resimdeki revolverin silindiri aşırı uzun geldi yani 460 magnumun mühimmatının kovan boyu 46mm dir 500 magnumun ise 41mm dir bunlarla kıyaslandığında 50mm nin üstünde bir kovana sahip gibi duruyodu ama 500 magnumdan kuvvetli değilmiş..
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• paylaşım için teşekkürler. en alttaki FX modeli bullpupımsı olmuş.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• paylaşım için teşekkürler. en alttaki FX modeli bullpupımsı olmuş.

Bende bunu görünce acaba FX Bullpup tüfek mi üretti diyerek merak ederek fuarda görevli kişiye sordum. Üzerinde de okunduğu gibi bu ilginç , FX'in ok atan modeli FX AirBow.

Ok arka taraftan yükleniyor ve görevli, menzilini yanlış hatırlamıyorsam 50 metre civarında olduğunu söyledi.

• Ortada görülen FXindependence modeli. Scuba'ya gerek kalmadan yanda bulunan kol ile hava kendi tüpüne pompalanıyor. Arazide pompa, tüp taşımak istemeyenler için ideal.
    Forumda daha detaylı konuları aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz:

http://www.airgunturk.com/inde…mp;highlight=independence

• Sn. Berkman, marauder pistol hakkındaki düşünceleriniz nelerdir. Ergonomisi, işçilik ve malzeme kalitesi ne durumdadır. Bilgi verebilirseniz sevinirim. Ne zaman olacağını bilmem ama bir gün bundan almak istiyorum....

• Benjamin Marauder'in ergonomisi , işçilik ve malzeme kalitesi gayet tatmin edici ve üst sınıfta. Beklediğimin çok çok üzerinde. Tabii fuarda atış imkanı olmadığı için atışlarını bilmiyorum. Ama Filintalar Grubumuzdan Bülent Abi, şu anda sanırım Türkiye'de bu silaha sahip olan tek kişi. Bu hafta sonu yapılabilirse atış testleri ve krono ölçümleri yayınlanır.

Görüntü ve kalitesi ile beni de çekiyor. Atışlardan da memnun kalırsam bende bir şekilde temin etmeye çalışacağım.

Fuarda satış fiyatını sormuştum ama o kadar çok rakam var ki, şimdi hepsi birbirine karıştı. Zaten söyledikleri de ABD'deki piyasa satış fiyatından farklı bir şey olamaz.

• desert can yakıyor yine
    güzel paylaşım ellerine sağlık

one shot one kill
    hatsan at44 premium long lothar walter