19 MART 2011 CUMARTESİ "videoya gel vatandaş" BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yarın için hava yağışlı gösteriyor, ben de müsaitim tusunami olmazsa gelirim. Yağmur var diye ( tabi çok şiddetli olmadığı takdirde) ben gelemem diyen varmı. Pazar yağmasa bari

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• arkadaşlar biraz sonra av markete gidecem pellet almaya, internet sayfasından da baktım sanırım 16 gr JSB kalmamış, 14 gr var gibi. 16 grain tavsiye edebileceğiniz başka kaliteli pellet var mı

Cricket 5,5 mm PLB

• Yarın hava kapalı ama yağmur yok diyor meteoroloji,
    Ben dün gittim av buradaya 14,43 jsb vardı ondan almak zorunda kaldım, 20 ve 25 grain var 16-18 yok ve gelmeyecek diyorlar. başka marka 16-18 de yok.

A-TAKIMI

• Official Post

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Yok derken av buradayı kastettim, ben Yatagundaki tüm 5,5 peletlerin bittiğini sanıyordum, nasip Ankarada 18-16 aramıştım dün bulamadım, dün Yatagundan sipariş verseydim bugün teslim alırdım. Bu arada havada iyice bozdu.

A-TAKIMI

• Ben de geleceğim diye düşünüyordum ancak, hava oldukça yağışlı....Planda bir değişiklik var mı?

EVANIX WINDY CITY .22 with Nikko Stirling Dıamond 10-50x60 Mil-Dot
    Walter CP 88

• Yarın sabah 08:30 - 09:00 gibi ordayım. Yağış devam ederse oturup, çay içer, laflarız. Saygılar

• Arkadaşlar bende elde olmayan nedenlerden dolayı yarın gelemiyorum.
    Havanın da yağması benim açımdan iyi oldu.belki buluşmayı iptal edersiniz de haftaya yaparsınız.:)
    Bu hafta gelemiyorum ama Allah izin verirse haftaya ordayim.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Yarın sabah 08:30 - 09:00 gibi ordayım. Yağış devam ederse oturup, çay içer, laflarız. Saygılar

bende aynı düşüncedeyim, 08:30 a kalmaaz ordayım

Cricket 5,5 mm PLB

• arrkadaşlar yeşil lazer aldım bir hevesle HW100 e monte etmeye çalıştım ekstradan aldığım ayak ile namlunun uç kısmına yani dürbünün ön tarafına monte etmek istiyorum ama namlu ince geliyor ya da ayakk azıcık geniş. bez sardım namluya ama biraz uyduruk gibi pek beğenmedim. Yarın da düzen tutmayabilir. bu sorunuma çözüm bulabilecek, elinde bu tarz ayağı olan varsa satmak isteyen yarın getirsin lütfen, Allah razı olsun derim Valla:)

Cricket 5,5 mm PLB

• keşke bizim burdada buluşmalar olsa :(

sizde biraz gayret edin çevrenizde kimler var araştırın.buluşun ikna edin :) yani siz kurun gerisini zamana ve araştırmalarınıza bırakın.
    umarım güzel bir grup çıkartırsınız..

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• çok güzel bir buluşma oldu bir sürü fotoğraf ve video çekildi .gerekli işlemlerden geçtikten sonra paylaşacağız.katılan katılamayan tüm arkadaşlara teşekkürler.

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• OLdukça masraflı bir buluşma oldu ankara team için, balonlar, domatesler, elmalar, limonlar, şekerler, yumurtalar, serdarın yediği çikolatalar :) ... Ben de çok keyif aldım, sayımız arttıkça daha da keyifli olmaya başllıyor. Yeşil lazerimi Ankara team ın ağabeyi Osman Abi sayesinde çok güzel bir şekilde monte edebildim nihayet. Ben nasıl düşünemedim Osman abi bu yöntemi ya :)) aklımda bu var şimdi.Tekrar sağol abi.

Cricket 5,5 mm PLB

• Rıfat Ağbi, Cem Ağbi, Kamuran, Başar, Alper nerelerdesiniz yahuu ?

Cricket 5,5 mm PLB

• OLdukça masraflı bir buluşma oldu ankara team için, balonlar, domatesler, elmalar, limonlar, şekerler, yumurtalar, serdarın yediği çikolatalar :) ... Ben de çok keyif aldım, sayımız arttıkça daha da keyifli olmaya başllıyor. Yeşil lazerimi Ankara team ın ağabeyi Osman Abi sayesinde çok güzel bir şekilde monte edebildim nihayet. Ben nasıl düşünemedim Osman abi bu yöntemi ya :)) aklımda bu var şimdi.Tekrar sağol abi.

Erdinç, Sözümü olur ,ne demek..Lazer çok güzel, Güle güle kullan . g;$i

A Takımı Üyesi

• evet havanında güzel olması etkisiyle oldukça kalabalık ve güzel bir buluşma oldu. Ozan fotoları vs bekliyoruz, çok merak ediyorum.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Tüh ya şansa bak.Bende kendimi avutuyorum gelemediğim için Allahtan yağmur yağıyor ankaraya diye...Gelemediğim için çok üzüldüm.Inşallah ileriki zamanlarda geldiğimde yine böyle güzel buluşmalar olur.
    Tebrikler Ankara Team.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56