webley raider vs air arms s410

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • öncelikle foruma selamlar bende webley raider var geçen arkadaşımla tartışırken air arms s410 daki tüpün webley raiderden daha kalın olduğunu soyledi ben raiderinki kalın biliyordum bilgiliabiler konuya bi el atarsa sevinirim saygılar

• öncelikle foruma selamlar bende webley raider var geçen arkadaşımla tartışırken air arms s410 daki tüpün webley raiderden daha kalın olduğunu soyledi ben raiderinki kalın biliyordum bilgiliabiler konuya bi el atarsa sevinirim saygılar

Raiderinki daha kalın fakat yapıldığı malzeme önemli.Detaylı test gerekiyor.

• anladım çok saolun bide raider tuning ile 900 fps falan olurmuş modifiye yapmaya gerek varmı şimdiki haliyle iyimi

• Onu sen bileceksin.Uzun mesafe atışlarda modifiye zorunlu.Diğer forumda bir başlık var ''webley raider modifiye part 1'' diye.Aklına yatarsa yapmaya çalış.Ama unutmamak gerekir ki güç arttıkça atış adedi düşecektir.Raiderin de tüpü zaten küçük ^^

• Onu sen bileceksin.Uzun mesafe atışlarda modifiye zorunlu.Diğer forumda bir başlık var ''webley raider modifiye part 1'' diye.Aklına yatarsa yapmaya çalış.Ama unutmamak gerekir ki güç arttıkça atış adedi düşecektir.Raiderin de tüpü zaten küçük ^^

+1

• raider modifikasyonuna pek sıcak bakılmıyor , daha önce böyle bi konu açmıştım ve üstadlardan aldığım cevaplardan anladığım şuydu, raideri raider giibi kullanın fazlasını beklemeyin :huh:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Serdar sende gözünü açıyosun kahvaltıyı forumda yapıyorsun kardeşim :) Yetişemiyorum mesaj sayına :D

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• abi ne yapalım iş güç yok bari forumdan bişiler öğrenelim diye gezinip duruyorum, ama ben gene iyiyim 24 saat takılan arkadaşlar var :P

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• abi ne yapalım iş güç yok bari forumdan bişiler öğrenelim diye gezinip duruyorum, ama ben gene iyiyim 24 saat takılan arkadaşlar var :P

+1 aynı durum da yım iş yok abi boş boş oturuyoruz