Snip3TR adlı kullanıcının mesajları

bu silahların macerası başka o yüzden england yazıyor kargo parası vesaire bunlar hepsi hallolur sorunda hallolur fakat ben gönderiyorum bedelini ödüyorum silah yine aynı şekil arızalı geliyor ve bu ilk değil benim canımı sıkan da bu bu nedenle masraflarıda düşünerek en azından 1000tl civarı üzerinde manometre bulunan ve emniyete sahip bir havalı silah almak en mantıklısı bolt action meselesi insana zevk veriyor fakat o kolun süs olarak konulmaması şartıyla..

saygılar

Avuç dolusu para diyorsunuz da benim yollamaktan canım çıktı geliyor sorun halledilmemiş bidaha oring sorunları falan onlar çerez oldu artık kendi değiştirdiklerimizi saymıyorum bile evet ahmet bey silahta birningham england yazıyor ama alakasız :D silah başlangıç için çok güzel bir silah hız güç özelliklede isabet konusunda bence yeterli fakat bu kadar sorun fazla

fabrikaya gönderdiğinizde sorun yok ilgileniyorlar ve güvenilirlik konusunda hiç sıkıntınız olmasın fakat onarıma gidiyor daha beter geliyor benimki şu anda evde yatıyor o silahı bilerek satmıyorum ki bana hergün ibret olsun diye benim 2. webleyim ama sorunlar hep aynı

Webley Raider ımı Kurma kolunun kurma işlemini zaman zaman yapmaması sorunu nedeniyle fabrikaya yolladım 1 ayı geçkin bir zaman fabrikada onarımda bekleyen tüfeğim bedeli karşılığında onarıldı yani onarıldığı soylendi şimdi elime gelen tüfekte kurma kolu artık hiçbir denemede kurma işlemini gerçekleştirmiyor sayısız maillerime cevap verilmedi arayışlarımda ise fabrikaya yollayın yanıtı geliyor şu anda elimde 7 adet tamirat faturası var bı kadar kısa sürede alınmış bir silahın bu kadar sık arıza yapması normal mi ve ben silahımı yılda 2 veya 3 defa kullanabiliyorum galiba sürekli bitmek tükenmek bilmeyen yerli tüfek ısrarımda haksızmışım

ben size katılmıyorum testi yapılan bi ürün nasıl patlayabilir biraz bilgilenin hatsana ucuz diye laf atıyorsunuz yine diyecem kızacaksınız diyelim ben hatsanı aldım patladı yaralandım direk gider hatsanı mahkemeye veririm ama bam aldık yaralandık o zaman kimi vercez mahkemeye ? iki silahta iyi ve alınabilir ama incelemeden yorum yapmak bence yanlış

ben inceledim görünüş açısından güzel ama dürbününü dampa olmadan kullanamazsın bide bunu türkiyede zor bulursun

ona yasak buna yasak safirden canı mı yanıyor bu tse nin malum bölge dediğiniz yerde adamlarda 2-3 tane kanas keleş var evet onlarda bizim vatandaşımız ama doğudaki adam kanas bulunduruyor bişey olmuyor bizim safire yasak geliyor safir en azından bu işi yoluyla yapıyor kanuna uygun şekilde tse ye soruyorum bu safir t14 ü alan adam kötü amaçla alıyorda keleşi alan hangi amaçla alıyor birincisi olağan durumlar dışında bir sivilde keleş olması çok yanlış çünkü keleş karatavuk avında kullanılan bir silah değil devlet önce bunları takip etsin