Hatsan Webley Raider

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Webley Raider ımı Kurma kolunun kurma işlemini zaman zaman yapmaması sorunu nedeniyle fabrikaya yolladım 1 ayı geçkin bir zaman fabrikada onarımda bekleyen tüfeğim bedeli karşılığında onarıldı yani onarıldığı soylendi şimdi elime gelen tüfekte kurma kolu artık hiçbir denemede kurma işlemini gerçekleştirmiyor sayısız maillerime cevap verilmedi arayışlarımda ise fabrikaya yollayın yanıtı geliyor şu anda elimde 7 adet tamirat faturası var bı kadar kısa sürede alınmış bir silahın bu kadar sık arıza yapması normal mi ve ben silahımı yılda 2 veya 3 defa kullanabiliyorum galiba sürekli bitmek tükenmek bilmeyen yerli tüfek ısrarımda haksızmışım

• aynen dostum bende webley raider 4.5 cal kullanıcısıyım gerçi üzerinde her ne kadar england / birmingham yazsada yerli olduğuna inanıyorum 1 sene aldu alalı pompa almamıştım. pompayı bu hafta aldım şimdide bam başka bir sıkıntıyla karşılaştım. hiç atış yapılmamış sıfır silah, bir kere temizleme amacıyla söktüm ve tekrar topladım. fakat pelleti gerektiği hızda ve güçte atmıyor. hatsana defalarca mail attım cevap yok aradım sadece adres verin silahınızı onaralım diyorlar. ama ne kadar güvenilir bilemiyorum. o yüzden hatsan fabrikasına göndermek istemiyorum. bu silah dan bir kaç gün içinde bir çok şey öğrendim. en önemlisi yerli maldan uzak duracaksın!!! eğer tamiratını yapamazsam çok kelepir bir şekilde elimden çıkarmayı düşünüyorum. anladığım kadarıyla hatsan çok fazla müşteri memnuniyetini dikkate almıyorlar. tüketici mahkemesinde hakkınızı arayın diye bir tavsiyede bulunacağım ama o bile şuan için sıkıntılı.

sizede büyük geçmiş olsun.

Amat victoria curam

• fabrikaya gönderdiğinizde sorun yok ilgileniyorlar ve güvenilirlik konusunda hiç sıkıntınız olmasın fakat onarıma gidiyor daha beter geliyor benimki şu anda evde yatıyor o silahı bilerek satmıyorum ki bana hergün ibret olsun diye benim 2. webleyim ama sorunlar hep aynı

• sizinkinin üstündede england / birimingham yazıyormu ?

açıkçası ben hatsana güvenmiyorum. ama yedek parça nasıl temin edilebilir bu firmadan bir bilginiz varmı acaba?

Amat victoria curam

• bolt kolunu çekiyorum pelleti koyuyorum bolt kolunu kapatıp tetiğe basıyorum ama pellet gerektiği hızda gitmiyor. örnek olarak çadır brandasına hedef aldım tetiğe bastım ama delmedi bile düşünün artık ayrıca tetiğe bastık dan sonra '' tınnn '' diye bir ses çıkıyor. kafayı yemek üzereyim.

Amat victoria curam

• ahmet bey pelet iticiin o ringinde sorun olabilir değiştirmenizi öneririm

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• tavsiyeniz için teşekkürler yarın zaten ilk işim bütün o ringlerden alıp birde o şekilde denemek olacak

Amat victoria curam

• aynı silahı bende kullanıyorum ve çok memnunum,hiç sizin söylediğiniz gibi sıkıntılar yaşamadım,pelet iticinin oringinden sonra tüp ile gövde arasınsdaki hava transfer aparatının da oringini kontrol edin,muhtemelen hava kaçağı mevcut bir yerde

not:klavye bozuk olsduğu için yazılar böyle karışıyor,kusura bakmayın

• tavsiyeniz için teşekkürler yarın oringleri değiştirircem tabii aynı ölçülerde bulursam.

Amat victoria curam

• saygı değer üstadlarım ve arkadaşlarım...

sakın beni yanlış anlamayın burada firmayı kötülemeye çalışmıyorum kesinlikle. yanlış anlaşılmak istemem. sadece firma bu tarz konular üstünde kendisini geliştirmeli bence ayrıca yedek parça satışı da online olarak yapılmalı diye düşünüyorum.

saygılarımla...

Amat victoria curam

• Evet siz hatsanı yerin dibine soksanız gögede çıkarsanız nafile hatsanı bilen biliyor artık olumlu veya olumsuz yorumlar kullanıcıyı pekde ilgilendirmiyor kendimi bildim bileli hatsan var avantajları dezavantajları tabiki var ama şunuda unutmayın avuçdolusu para ödeyip ithal tüfek alıp aynı şanssız olayları yaşayan arkadaşlarda var :) bunuda aklınızdan cıkarmayın bende şanslı bir insan degilim ^^ benzer olaylar benimde başımdan geçdi bu işlere elim yatkın oldugundan fabrikaya göndermeden kendim halletmişdim ama senin sorunun fabrikaya göndermeden halletmek zor gibi bence siz hiç ugraşmadan gönderin gitsin forumda bakım için pcp tüfeklerini hatsana gönderen birsürü arkadaş var . ^^

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Avuç dolusu para diyorsunuz da benim yollamaktan canım çıktı geliyor sorun halledilmemiş bidaha oring sorunları falan onlar çerez oldu artık kendi değiştirdiklerimizi saymıyorum bile evet ahmet bey silahta birningham england yazıyor ama alakasız :D silah başlangıç için çok güzel bir silah hız güç özelliklede isabet konusunda bence yeterli fakat bu kadar sorun fazla

• arkadaşlar bu kullandığımız silahlarda şans meselesi elektronik eşyalar gibi. fakat bir fx , airarms, benjamin gibi tüfeklerde kusura bakmayın hatsanın webley in verdiği arızayı vermez versede 1000/1 oranında dır. o kişi de şansızlığına küsecek. açıkçası ben fikrimi söyledim. hatsan müşteriye bakış açısını değiştirmeli, bu kaçınılmaz olan gerçek. online olarak neden satış yapmıyor yedek parçaları? bu tüfeklerin verdiği arızalar belli. bu arızalara göre fiyat listesi oluşturulabilir. ben firmanın gelişimi açısından söylüyorum fikirlerimi. ama şu varki hatsan bu tarz bir gelişimde bulunmak istemiyorsa hay hay, onlar bu şekilde devam etsinler. ben telefonla görüştükten sonra benimle konuşan kişinin uslubundan dolayı ben göndermem silahımı. Snip3TR kardeşim senin başına gelenlerde revamı o zaman. kargo paraları, tamir faturaları, kaybettiğin zaman... bunlarıda hatsan telafi edecekmi? tekrar geçmiş olsun sana.

tekrar tekrar söylüyorum, hatsan firmasını kötülemek değil niyetim ama artık vizyonunu ve misyonunu tekrar gözden geçirmesi gerekiyor. firma içerisindeki çürük elmalar temizlenmeli. bu şekilde daha fazla müşteri memnuniyeti sağlayacaktır.

Snip3TR kardeşim eğer resimli bir şekilde sorununu burda paylaşırsan çözüleceğine inanıyorum.

saygılarımla...

Amat victoria curam

• hatsan üretiyor silahı ama silahın üstünde england / brimingham yazıyor....

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. acaba diyorum hatsan akıllı da bizim aklımızda mı bir sorun var ?

Amat victoria curam

• bu silahların macerası başka o yüzden england yazıyor kargo parası vesaire bunlar hepsi hallolur sorunda hallolur fakat ben gönderiyorum bedelini ödüyorum silah yine aynı şekil arızalı geliyor ve bu ilk değil benim canımı sıkan da bu bu nedenle masraflarıda düşünerek en azından 1000tl civarı üzerinde manometre bulunan ve emniyete sahip bir havalı silah almak en mantıklısı bolt action meselesi insana zevk veriyor fakat o kolun süs olarak konulmaması şartıyla..

saygılar

• anlıyorum seni. bizim için en iyisi ya iyi bir fx yada aa olacaktır.

Amat victoria curam