Hatsan Mod 85x

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi günler;
    mod 85x i araştırdım hoşuma gitti. bu tüfek nasıl inceleyen oldumu?
    bu tüfekte gez ve arpacık olmadığı için dürbünsüz kullanılmıyor. bu tüfektede dürbün kayması olurmu?
    aldığım zaman zevkle tam hedef vurabilirmiyim? namlu kalitesi nasıl?

• ben inceledim görünüş açısından güzel ama dürbününü dampa olmadan kullanamazsın bide bunu türkiyede zor bulursun

• bu tüfekde dampa ayak kullanmaya gerek yok ;) ama kullanırsan dürbünün için daha faydalı olur

• sideprensi ben dampasız kullanılamaz demiyorum ama dampa gerekli

• ben inceledim görünüş açısından güzel ama dürbününü dampa olmadan kullanamazsın bide bunu türkiyede zor bulursun

• eğer mod 70 gibiyse dampasız olmaz abi bence her ne olursa olsun dampa şart yoksa ikide bir ayar yapmakdan adam bıkıyo zamanlada cam kırılıyo catlatıyo yada görüntü kararıyo ben mod 70 de 2 adet o 20 lik dandik dürbünden telef ettim biri karardı birinin ön merceği catladı yani tepme varsa dampa olacak demek oluyo buda mod 70 le aynı güçde sadece susturucu var gez yok fark o galiba

• mod70, mod85, mod90, sendeki kral magnum,
    bunların 3 ü nün de çıkış hızları aynı,ben 1 yıl sorunsuz kullandım kral magnumun üzerinde çift parça ayak ile,halen abim kullanıyor arada bir, üzerindeki dürbün 3.9x32,ve bu dürbün mod125 in üzerinde de kullanıldı kısa bir süre,
    mod85 in üzerinde ise 3.9x50E tasko dürbün takılı ve tek parça ayağın 4 tane alyan vidası eski halinden uzak bir işlevi var,yani biraz yalama oldu bir yere kadar sıkabiliyorum,sonrasında alyan anahtar boşa atıyor,buna rağmen 1 kutu pellet attım kayma olmadı iyi derecede sıkamadığım halde ve hem dürbün ağır bir dürbün olduğu halde,dürbün mercek çapı büyük olduğundan kıyamadım ve elimde bulunan bir malzeme ilava ettim,sıvı conta sürdüm dürbün bileziklerinin içine 2 milim aşağısına 2 milim de dürbüb bileziğinin üst kısmına sürdüm,madde dondukdan sonra yumuşak bir hal alıyor,vidaları zorlana kadar sıkmıyorum,belirli bir mesafede bırakıyorumki conta esnek kalsın diye,böyle olunca dürbün boğazına darbe neredeyse yok denecek kadar az iletiyor,elimle ittirsem dürbünü arka tarafdan ileriye doğru kayma yapar yani,ama conta esnek olduğun dan kayma yapmıyor :) ama ben kendim şahsım adıma söylüyorum yukarıdaki tüfeklere bırak dampayı tek parça ayak bile kullanmam,çift parça ayak iş görüyor çünkü,mod125 i örnek sayarsak bu tüfeklerin tepmesi çok da az mod125 e göre,küçük çaplı dürbün ile hiç tereddüt etmem :) kendi adıma