Diana mod46 .177

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yeni silahım ile ilgili ufak bir yardıma ihtiyacım var (rws 46 .177 cal)

bununla en iyi performansı alacagım pellet hangisi olur ve dynamit nobel (superpoint) marka pellet gören yada kullanan varmı aramızda sizce nasıldır.ben bir kutu buldum ve aldım ama daha deneyemedim malum hava muhalefeti sebebi ile. şimdiden teşekkürler ;tese;kkur

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Diana High Power .177 Rastatt benim favorim. Denemenizi tavsiye ederim.

• gamo roket i de yanında bulundur tahribatının varkına varacaksın diğer saçmaları ile bereber kullandığın vakiıt

• Rocket uzun mesafelerde baş formu nedeniyle isabet konusunda rastatt kadar iyi olamayabilir ancak kısa mesafede delici etkisi ortaya çıkıyor. Kurşun bir plaka yapmıştım pelet kapanından çıkan kullanılmış peletleri eriterek ve ona attığımda rocket harici peletler genelde takılıp kaldı. Rocket ise net şekilde deldi her seferinde.

• Rocket uzun mesafelerde baş formu nedeniyle isabet konusunda rastatt kadar iyi olamayabilir ancak kısa mesafede delici etkisi ortaya çıkıyor. Kurşun bir plaka yapmıştım pelet kapanından çıkan kullanılmış peletleri eriterek ve ona attığımda rocket harici peletler genelde takılıp kaldı. Rocket ise net şekilde deldi her seferinde.

+1