26 Mart 2011 - Mustafa Serdar ile YataGun'un Samyang ve Hawke Tanıtım Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • araç sıkıntısı olanlaları dikmen kavşağı veya oran taraflarından alabilirim. Ayrıca Ankara dışından gelecek arkadaşlar için her türlü yardıma hazırım telefon etmeleri yeterli. Togay kardeş şalgamı unutmayasın pek bi canım çekti. Ayrıca çift vanalı 240 bar 18 lt lik scuba ile 6 lt lik 300 bar scubalar Ankara teamın emrindedir.:))

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Daha pazartesi günü geldim Ankaradan git gel 2000 km, konuyu görünce bir 2000 km daha yapsammı diye düşünmeye başladım.

%80 katılacağım. Aracı olmayıpta gelmek isteyen arkadaşlar için söylüyorum, buluşma saati ve yeri tam olarak belli olduktan sonra ortak bir noktadan gelmek isteyenleri götürebilirim. Örneğin; Mühye köyü civarında buluşma olacağını düşünürsek, gelmek isteyenler Atakule veya Turhan Güneş Bulvarı tarafına gelir ve oradan hareket ederiz. Kişi sayısı çok olursa iki-üç tur yaparız problem değil. Dediğim gibi %80 geleceğim bir aksilik olur ise bu başlık altında yazarım. Ayrıca özel msj yoluyla bana ulaşabilirsiniz. Saygılar

araç sıkıntısı olanlaları dikmen kavşağı veya oran taraflarından alabilirim. Ayrıca Ankara dışından gelecek arkadaşlar için her türlü yardıma hazırım telefon etmeleri yeterli. Togay kardeş şalgamı unutmayasın pek bi canım çekti. Ayrıca çift vanalı 240 bar 18 lt lik scuba ile 6 lt lik 300 bar scubalar Ankara teamın emrindedir.:))

;d;;d;;d;;d;;d;

A-TAKIMI

• bende gelebilirmiyim?

Cem abi bilir :thumbup: Saygılar

• Mustafa abi hoşgeldiniz diyorum şimdiden fakat ne yazık ki ben Cumartesi günü aranızda olamayacağım. Uzun süre önce verilmiş bir söz yüzünden il dışında olmam gerek... Gerçekten çok istiyordum tanışmayı ama, başka bir sefere artık...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Cem abi bilir :thumbup: Saygılar

:) Ben hafta sonu olamayacağım için o "kafasiz" istediğini yapsın :) Hem Osman abisi de özlemiş onu, gelsin bakalım :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• araç sıkıntısı olanlaları dikmen kavşağı veya oran taraflarından alabilirim. Ayrıca Ankara dışından gelecek arkadaşlar için her türlü yardıma hazırım telefon etmeleri yeterli. Togay kardeş şalgamı unutmayasın pek bi canım çekti. Ayrıca çift vanalı 240 bar 18 lt lik scuba ile 6 lt lik 300 bar scubalar Ankara teamın emrindedir.:))

Erdinç sağol dostum.biz eğer çukurova team olarak gelecek olursak araç ile geliriz zaten ama yok tek gelirsem Serdar gelip beni Aşti den alacak şalgamları garantiye almak için.:)

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Official Post

Mustafa abi hoşgeldiniz diyorum şimdiden fakat ne yazık ki ben Cumartesi günü aranızda olamayacağım. Uzun süre önce verilmiş bir söz yüzünden il dışında olmam gerek... Gerçekten çok istiyordum tanışmayı ama, başka bir sefere artık...

Sevgiler,

Sağolasın Cem kardeşim, inşaallah başka zaman ve zeminde olur, önemli olan sağlık.

• ankara inşallah bende gelmeye çalışayım ama işler çok yoğun . fırsat bulmaya çalışacağım bu konuda . hele arazi işleri deseniz, yeni elemanlar vs..

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Arkadaşlar gelecek sayımız önceden belli olabilirse hazırlıklatı ona göre yapalım, birde buluşma yeri için farklı alternatifler oluşturabilirsek iyi olur. Çünkü çamlıkların durumu pek iyi sayılmaz , çamlık 2 araç bırakmak ve yemek düzeni için uygundeğil, çamlık 1 inde biraz kirlenmiş olabileceğini düşünüyorum. eğer daha uygun güzel bir yer bilen varsa buluşmayı oraya taşıyalım, ortak bir noktada toplanır ve hep beraber hareket ederiz.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• arkadaşlar yarın öğlen gelebilecek arkadaşlar varsa 1.camlıkta mıntıka temizliği yapacağız, sanırım en uygun yer orası. tepeye doğru atış yapıp meydanda yemek düzeni kurabiliriz. ama hala başka önerilerede açığız.

AA S410 5,5

• Serdar Abi, hava güzel olduğunda, 1. çamlık; piknikçiden geçilmiyo. Problem yaşamayalım.

Mustafa,Biz erken gideceğimiz için kimse o saatte gelmez,,sonrada silahları gören yanımıza yaklaşmaz sanırım.. :)

Not: kamuran benden önce çekmişin silahı,aynı şeyleri yazmışın zaten ,, bende yineliyorum. :)

A Takımı Üyesi

• Osman abi ile Kamuran abinin söylediği gibi sabah erkenden bi kaç arkadaş mekana çıkarsa başkaları gelemez,

Arkadaşlar Cuma günü temizlik için sağlam bi ekip lazım gelebilecek arkadaşlardan rica ediyorum, ortalığı biraz toparlayalım Cumartesiye hazır olsun.

AA S410 5,5