23 ŞUBAT 2008 CUMARTESİ ANKARA BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bence bu iş olacak gibi....Herkez hevesli herkez ilgili....Sabırrr... x(;

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Arkadaşlar Heyacanınızı ve emeklerinizi anlayabiliyorum. Hatta bu çalışmanın hayata geçmesini canı gönülden isteyen arkadaşlarınızdan birisiyim. İsteğim o dur ki bu heyecanımızın kırılmaması yönündedir. Erdeminde söylediği gibi adamlardan küçük bir yer istemiyoruz ve umarım onlarda olaya sıcak bakarlar ve bizde en azından arazi dışında sabit bir yerede kavumuş oluruz.

Hani derler yaa... : Para cebime girmedikce benim değildir... Adamlar hele bir onay versinler. Elimizden geldiğince bizde imkanlarımız dahilinde maddi manevi katkıda bulunuruz. Dedim yaaa ... hele para cebimize girsin.. ( adamlar onayı versin )

• Heh şöle ya olsada olmasa da önemli olan birşeylerin yazılması .Bir taş attık dibe vardı mı varmadı mı ses gelmeyince yaw insan birsürü şey düşünüyor.Olur yada olmaz bir emek var bu emek hepimisinse herkezin fikri önemli böylesi güzel oldu. :huh:

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• ankarada olsaydım bende iş gücü olarak yardım edip yapımda çalışırdım g;$i ses gelsin istediniz madem ;director; kolay gelsin

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Erdem ve Murat, Bu c.tesi buluşması için ön yoklama alacakmısınz? Kimler gelecek?

• hernekadar tüfek atışı iyi olsada çözemedim ama tabancada felaketim ;(

tabanca kol doğrultusunda, ( göz-gez ekseni kol ekseninde) baş parmağı sıkmadan üç parmağı kabzeye doğru çek. bileğin kilitlendiğini hisset. tetiği ez. 3 sn bir atış şarjorü boşalt. hedef 15 mt. 1 lt.lik pet şişe olsun. sevincini paylaşırsan bende sevinirim.(yeğenim türkiye şampiyonluğu var. ateş etmeyi ona ben öğrettim. vurmayı bana o öğretti.) saygılar. 8)

marmarateam.png

• Sanırım bu c.tesi kimse gelmiyor buluşmaya. Kimseden sen çıkmıyor... ?(

• şems sen gelmezsen ben de gelmem ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Sanırım bu c.tesi kimse gelmiyor buluşmaya. Kimseden sen çıkmıyor... ?(

Şems sen geliyorsan bende gelirim, en azından emanetlerini veririm. ama vakitli gel..

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• :!: Yaw beyler niye kafaya alıyosunuz beni :P .... heveslendim işte. atış yapasım geldi, sizi göresim geldi, yeni oyuncaklarımı alasım geldi.... Ben gelmezsem siz sanki gitmeyeceksiniz... İlahi arkadaşlar ;(

• Çanakkale den herkese selamlar ;) işleri yetiştirebilirsem cumartesi ben orda olurum amcalarlada konuşalım yapalım mekanımızı :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bende gelirim.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Yaw seni neden kafaya alalım.. Harbiden Şems gelmeze bende gelmiyorum :)

hadi bende cemaate uyayım kumandanım gelmiyosa bende gelmiyom :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Merhaba arkadaşlar...Siz geliyosanız bende geliyorum. Ben geliyosam sizde gelceğinize göre herkez geliyo buluşmaya, bu biraz kısır döngü oldu ama olsun :!:
    Sonuçta buluşalımda gerisi kolay. Hem hava da güzel olacak....

Bu arada mcema arkadaşım. Bende eryamanda oturuyorum. Ama bu hafta başka yerden geleceğim buluşmaya. sen bu hafta gelirsen eryemenda boş arazi bulup hafta içi de buluşabiliriz atış için ( nasıl olsa havalar güzelleşmeye başlayacak ve günler uzayacak....) Buluşma yerimiz Çankayada Mühiye köyünün orda ppaintsing adlı yer ( Adını yanlış yazmış olabilirim. Kıdemli arkadaşlar detaylı yerini harita ile tarif edebilirler.) Bu hafta gelmeye çalış. Tanışalım...

• Merhaba, www.paintsign.com bu atış yaptığımız mekanın web sitesi. Sitede kroki üstünde oraya nasıl gidileceği belirtirlmiş. Kolayca bulacağına eminim... :thumbup: