sürat kargo

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa abi rica ediyorum benim ürünlerimi sürat kargo ile göndermeyin,tüfek dünden beri merkezde yatıyor ve halen öğleden sonra gelecek diyor,ağzımdan geleni saydım ne var yok,bu günde gelmezse geri gönderin dedim,para filan vermeyin ,

bu kaçıncı yaa, her defasında böyle oluyor :( heves keyif filan kalmadı :( ağzımı bozdular keyifleneceğim yerde,8 kilometre topu topu :(

• Yurtici kargoylada gondermeyin kg/ds hesaplarini fazla fazla yaziyorlar serefsizler X( beni bu nasil vatandasim diye utandiriyorlar, bana am77 kutusu uzunken geldi 2,17 kg/ds diye yazmislar kundagini cikarip yolladim kargoyla 2,76 kg/ds oluyor nasil oluyor diye adamla kavga ettim X( X( X( Kadir abi seni cok iyi anliyorum benimde kargolarla basim belada..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• yurt içi kargo biraz pahalı gibi,ama benim en çok memnun olduğum sıfır kargo taşımacılığı hatası bana göre,benim ürünllerde hiç olmadı,ve gelen kargoyu aynı gün teslim ediyorlar,akşam 9da kargo teslim aldığımı bilirim,
    diğer firmalarda öğleden sonra gelen paketleri teslim ediyorlar aynı gün,ve aynı firma kolinin üstünde adım adresim yazdığı taktirde,3 kez başka adrese kargoyu götürüp merkeze geri götürmüş,
    adresim var adım var,geçerkende bizim dükkanın önünden geçiyor kocaman tabelası var,
    Allah dan o kişi kargolarımı teslim almamış,

yakın zamanda yatagun den yine birşey almıştım,paketin üstünde bir benim şahsi adresim 2 tanımadığım ama ismimiz aynı,diğer kişinin adresi vardı ;kihhik,

sana bu ürünü taşıman için veren firma adresi yazmış,sen niye kafana göre kendi kayıtlarındaki müşterinin adresini benim paketin üstüne yapıştırıyorsun :( ondan sonra kadir kargocu beklesin dursun,bir mesaj geliyor adresinizde yoksunuz gelin ürünü şubeden teslim alın :(

bu sürat kargo her zaman aynısını yapıyor,en az 10 sefer kargo getirdiler her defasında aynı,sistem böyle çalışıyormuş,sisteminizin dedim sövdüm saydım kapattım telefonu :(

• Agzina saglik abi ;kihhik, ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Benimde en çok memnun kaldığım firmadır sürat kargo

A-TAKIMI

• vallaha ben hicbirini sevmiyorumda el mahkum ...

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Levent bey inde yorumundan sonra ben anladim durumu bu kargo sirketleri heryerde ayri bir kalitede sahsen afyonda surat kotu, aras iyi, yurtici nden nefret ediyorum X( ama herkez ayri bir yorum yapiyorsa sirketlerin sahistan kaynakli bir kalite istikrarsizligi var.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bu konuda kargo firmaları ile defalarca macera yaşadıktan sonra (ki eskiden bu kadar da tecrübe sahibi değillerdi) , PTT Kargo ile çalıştım.Onlardan daha bişi çıkmadı.Yurtiçi ise geliyorlar evde bulamayınca not vss. bile bırakmıyorlar.Yok bırakır arkadaşlar deseler de 4 veya 5 kargodan sonra artık Yurtiçi ile getirmiyorum.Karşı ödemeli olunca da aradaşlar para alacakları için takip edebiliyorlar.Ama yine de kargo işi elektronik gibi şans işi.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• Official Post

Kadir, bu yaşadığın olumsuzluğa çok üzüldüğümü belirttikten sonra, bu olayı Sürat kargo genel merkezine rapor edeceğim ve baskı yaparak o bölgeyi düzeltmelerini sağlayacağım, ama senden de ricam alışverişte özellikle Hangi kargoyu istiyorsan onu işaretle.

Bende diyorum Kadir neden silahla ilgili yorumlarını yazmıyor?

• abi dün öğleden sonra geldi kargo bana ;kihhik, sistem böyle imiş ;kihhik, daha siftahım yok biraz sevdim paketledim tekrar ;tacli# pellet alınca başlarım atışa,pellet almayı unutmuşum yok böyle birşey ;kihhik,
    hawke dürbün ün maşallahı var :thumbup:

• Official Post

abi dün öğleden sonra geldi kargo bana ;kihhik, sistem böyle imiş ;kihhik, daha siftahım yok biraz sevdim ;tacli# pellet alınca başlarım atışa,pellet almayı unutmuşum yok böyle birşey ;kihhik,
    hawke dürbün ün maşallahı var :thumbup:

Ha aldın yani silahı !!!
    Ben şuan Konyadayım, pek giremiyorum pc ye, bu akşam döneceğim istanbula.
    Tekrar hayırlı olsun. g;$i