AnkaraTeam 9 Nisan 2011 Bahar Geldi Hadin Gari Buluşması ve Müsabakası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cmblc bey lütfen Türkçe'mizi güzel kullanalım.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bızım hatun cmts arabayı aldıgı ıcın benim gelişim biraz şansa bağlı , kereme bir sorayım...

bu haftasonu nöbet yoksa ve çankırı ya gitmezsek gelebilirim abicim.akşama belli olur durumum.

• Başar abi bende alabilirim seni istersen? Saygılar

• Sabah 08:30, 09:00 gibi gelirim. Saygılar

• Bence bahar gelemedi, haftaya deneyelim, bu havada yarın ben gelmeyi düşünmüyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bence bahar gelemedi, haftaya deneyelim, bu havada yarın ben gelmeyi düşünmüyorum.

Çamlığa çıkılmaz sanırım çok yağmur yağdı...sabah yağmur olmazsa PS ye takılabiliriz.yarışma sonraya kalır. 8)

A Takımı Üyesi

• benim feci 100metrem geldi, sabah mutlaka ordayım m;s,S

.

ankarateam.png

• en güzeli orda bulunan gölet bence.Yaklaşık 400 metre uzunluğunda ve en önemlisi pelletin düştüğü noktayı çıplak gözle çok rahat görebiliyorsun. Ben o bölgeyi de bir deneyin derim.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• rüzgardan ayakta durmanın bile zor olduğu bir havada yine 15-20 kişilik güzel bir buluşma oldu,herkeze teşekkürler.

.

ankarateam.png

• Rica ederim. Bu kadar kalabalık olmasının sebebi herhalde benim gelmeyeceğim demem oldu ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bence benim buluşmaya katılamayacağımı bildikleri için , nasıl olsa serdar yok yarışmada derece yaparız diye heveslenmişler , duyan gitmiş ( çok alçak gönüllüyüm bee) hani foto yokmu foto ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bence benim buluşmaya katılamayacağımı bildikleri için , nasıl olsa serdar yok yarışmada derece yaparız diye heveslenmişler , duyan gitmiş ( çok alçak gönüllüyüm bee) hani foto yokmu foto ?

Olmamı g;$i

[Resim Engellendi: http://i56.tinypic.com/epn9yv.jpg]

[Resim Engellendi: http://i53.tinypic.com/jie2hv.jpg]

[Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/2jfx8pz.jpg]

[Resim Engellendi: http://i56.tinypic.com/71rxwl.jpg]

• Haksızlık değil mi şimdi bu. Aynı saatte siz hem arkadaşlarla birlikteliğin tadını çıkarıp hep silahlarla keyif yaparken ben Gazi İktisadın bir binasında sınav sorularıyla boğuşuyordum. Sınav saat 10 da demişlerdi sonra 14'e alındı. Tüfeğimide koymuştum bagaja. Sabah olsaydı öğleden sonra ne yapar eder bulurdum sizi. Kısmet başka zamanaymış. Allah neşenizi, huzurunuzu daim etsin.

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Haksızlık değil mi şimdi bu. Aynı saatte siz hem arkadaşlarla birlikteliğin tadını çıkarıp hep silahlarla keyif yaparken ben Gazi İktisadın bir binasında sınav sorularıyla boğuşuyordum. Sınav saat 10 da demişlerdi sonra 14'e alındı. Tüfeğimide koymuştum bagaja. Sabah olsaydı öğleden sonra ne yapar eder bulurdum sizi. Kısmet başka zamanaymış. Allah neşenizi, huzurunuzu daim etsin.

o gün Ankara'da mıydınız siz? keşke tanışabilseydik.

.

ankarateam.png

• Evet Ankara'daydım. Cuma geldım otelde kaldım bır gece. Sabah 10 da sınav olacaktık cıkısta sızı bulurum dıye dusunmustum. Tüfek takım taklavat toplayıp koymustum bagaja. Ama Cuma gunu sınav saat 14'e alındığını haber verdıler. Aksam 5 gıbı sınav bıttı gec olmustu zaten bide Antepe ve Adanaya dönecek arkadaslarıda aldım arabaya döndün aksamına. Bende cok ısterdım o ortamda olup sızlerle tanısmak ama Allah ömür verirse daha çookkk toplanırız.

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...