HW 100 FSB .22 - 50 m. video grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar,

bu sefer jenerik yok müzik yok

grupmandan önce 2 plinking var

JSB 13.43 5.52 pelletlerle grupman denedim, rüzgar düşük seviye denebilir. Atış bipod ile yapıldı.

8 atış var fakat 8 ncinin video kaydını bulamadım silmiş olabilirim fotoğrafta 8 nci atışta biraz sola kaymış şekilde görünmekte.

4 ncü atıştan sonra 2-3 klik sola aldım, 2 tanesi biraz daha ortaya gider gibi olurken diğerleride benim yüksek kabiliyetimden :) daha da sola gittiler

iyi seyirler

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• seyir zevki yüksek bir çekim,elinize sağlık.dikkatimi çeken bir şey oldu yalnız;peletler havada uçarken sanki balans yapıyormuş gibi geldi bana

• Güzel olmuş tebrikler, özellikle ilk baştaki kutunun dönüşü.

A-TAKIMI

• seyir zevki yüksek bir çekim,elinize sağlık.dikkatimi çeken bir şey oldu yalnız;peletler havada uçarken sanki balans yapıyormuş gibi geldi bana

:thumbup:
    merhaba bende farkettim aynısını ve sebebini merak ettim yivli namlu olduğundanmı kaynaklanıyor acaba. birde pelletleri havada uçarken görmek pek bi güzel oluyormuş. elinize sağlık.

Evanix Rainstorm + Remington 3x9-32
    Optima Trio 5.5 + göz-gez-arpacık :)

1997 hatsan mod35 emektar..

• sen şu Casio'dan aldıracaksın bize ;şrofls;. yine güzel video olmuş. Krono ölçümü yaptıysanız:
    1. jsb 13.43 ile namlu çıkış hızı ne?
    2. 200bar dolumla regüle kaç atış yapıyor?
    3. en isabetli pellet hangisi?
    gibi sorular aklıma geldi.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Video çekimleri harika,ellerinize sağlık..HW 100 Estetik,Kalite ve isabetlilikte "Number One" ;d;

A Takımı Üyesi

• Eline sağlık Emre, güzel atışlar, çekim de çok iyi olmuş.benimde bi kaç video var aslında ama bir kaç defa yüklemeyi denedim beceremedim :(

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Erdem ,

chrono olcumu yapamadik bir turlu, ya chronosu olan gelemedi yada unutmus getirmeyi

en isabetli pelet hangisi simdilik belli degil ama denenenler icinde 16 grain 5.52 fx ile Taylan abi 50 metreden iyi bir grupman yapti,

yaklasik 4 sarjorude regule olarak ayni noktaya gonderiyor simdilik, chrono olcumu yapinca kesin degerleri hep birlikte gorecegiz

• Elinize sağlık. İzlerken çok keyif aldım. Özellikle ilk baştaki kutunun dönüşü muhteşem ;tese;kkur

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...