Recluse .357 hız ölçümleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar
    samyang .357 hız ölçümleri: (200 bar)

1-928 fps
    2-912 fps
    3-892 fps
    4-880 fps
    5-860 fps
    6-843 fps
    7-825 fps
    8-801 fps
    9-763 fps

selamlar

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• Av ve tahrip amaçlı düşünülmüş bir tüfek için bence gayet güzel sonuçlar. Havalı tüfeklerle ülkemizde av yasal bir hal almış olsa eşi benzeri olmayan bir performans... Ancak uzun mesafe grupman denemelerinde tek grupmana el verir gibi görünüyor. Yine de tecrübeli arkadaşlarımız daha teknik yorumlar yapacaklardır :)

• ben ce de bu kalibre için çok iyi hızlar domuz avında bile rahatlıkla kullanılabilecek bir çap ama yasaaaaak :)
    osman abi bi gorusemedik be sezon açılışı bitirdi bizi , hala silahla rahat rahat deneme yapamadım malesef az kaldı şu işleri bi bitireyim beraber bi çalışma yapalım.

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• reclusenin tahribat videolarınıda bekliyoruz. özellikle varil, damacana (kutsal olmayanı ve + 18 olmayanı ) ;lol;

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• bence de güzel değerler, yalnız Recluse'un sesi feci . Bugün bir sıktım kulaklarım uzun süre çınladı :) Evren ile birbirimize bakıp "bu havalısilah mı? yahu" dedik ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• merhabalar
    "Av ve tahrip amaçlı düşünülmüş bir tüfek için bence gayet güzel sonuçlar. Havalı tüfeklerle ülkemizde av yasal bir hal almış olsa eşi benzeri olmayan bir performans... Ancak uzun mesafe grupman denemelerinde tek grupmana el verir gibi görünüyor. Yine de tecrübeli arkadaşlarımız daha teknik yorumlar yapacaklardır"

evet yaklaşık 80mt. civarında 20 lt.lik teneke kutuda çok rahat 20cm.de toplanıyor.

"ben ce de bu kalibre için çok iyi hızlar domuz avında bile rahatlıkla kullanılabilecek bir çap ama yasaaaaak :)
    osman abi bi gorusemedik be sezon açılışı bitirdi bizi , hala silahla rahat rahat deneme yapamadım malesef az kaldı şu işleri bi bitireyim beraber bi çalışma yapalım. "

ne zaman istersen turgay .istersen istanbul'a da gidebiliriz.

"reclusenin tahribat videolarınıda bekliyoruz. özellikle varil, damacana (kutsal olmayanı ve + 18 olmayanı ) "

bir tahribat yaptık bile ama videosu yok.
    sıfırlama yaparken (30 mt.ye) taştan sekti ;arkadaki atölye binasının saç panelini delip,atelye içindeki ford transit kamyonetin saç kasasını deldi.(60 70 mt.) atış yaparken atelyenin boş olduğunu ve kapısının kilitli olduğunu belirteyim.
    kesinlikle en ufak bir hata veya dikkatsizlik çok kötü sonuçlara neden olur.
    selamlar

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin