Makyajı temizlenmiş Koreli --- Sumatra Carbin

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • steel wool denen ve ülkemizde bulaşık teli olarak bulunan ürün ile zımparalandığında üzerinde tüm cila boya vs yi en iyi şekilde temizlersiniz. hatta ateşli silahların (kaval) namlu içi temizliği için en ideal üründür.

S410

• Evet, orijinalinden çok daha güzel olduğuna bende katılıyorum... Güle güle kullan Kamurancım...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Kamuran abi zevkli adamsın valla g;$i . Gerçekten çok güzel olmuş, bende canlı gözle gördüm hakikatten kundakta Mat görünüm benim de favorim. Saygılar

• Official Post

Kamuran, zevkine hayranım, ham ahşap (verniksiz) herzaman favorimdir, dokunduğunuz zaman doğallığı, ahşabın sıcaklığını hissedersiniz.

Tebrik ederim, mükemmelin fevkinde olmuş. ;tese;kkur

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Tebrikler çok güzel olmuş. Elinize sağlık

Samyang Sumatra 2500 Carbin .25
    Diana Panther 350 Magnum .22

• Çok güzel.
    Bu arada hayırlı olsun Kamuran

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Kamuran, zevkine hayranım, ham ahşap (verniksiz) herzaman favorimdir, dokunduğunuz zaman doğallığı, ahşabın sıcaklığını hissedersiniz.

Tebrik ederim, mükemmelin fevkinde olmuş. ;tese;kkur

Teşekkür ederim Mustafa abi, tam da benim hislerime tercüman olmuşsunuz.

Ayrıca beğenilerini dile getiren tüm arkadaşlara da tekrar teşekkür ederim.

• Ben beğenmedim bana teşekkür yok mu ;şrofls;. Şaka şaka eline sağlık, elime alınca seveceğime eminim. Bir emek harcanmışsa mutlaka güzel olmuştur. :D

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ben beğenmedim bana teşekkür yok mu ;şrofls;. Şaka şaka eline sağlık, elime alınca seveceğime eminim. Bir emek harcanmışsa mutlaka güzel olmuştur. :D

Murat,Teşekkür listesine girmek için fikir değiştirdin değilmi ??? ;rofl.;;rofl.;

A Takımı Üyesi

• güzel olmuş :)

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...