Quattro tetik

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkeze merhabalar arkadaşlar son günlerde kafamı kurcalayan bir konu var 2 yıl önce aldığımız hatsanların (mod 95) tetikleri altın tetik denilen pekde hoş olmayan bir yapıya sahipdi şahsen kullandığım mod 95 de de öyle fakat hatsanın yeni gelişdirdigi Quattro tetik çokdaha işlevsel ve kullanışlı kullanana arkadaşlarda memnun kullandıgım mod 95 namlusundan çok memnunum tüfeğim satılıklar bölümünde, pcp alıcağımdan satıyorum şayet ben bu tüfeği Quattro tetik sistemi takabilirsem satmakdan vazgecerim pcp yede gecsem yine satmam bu konu ile ilgili hatsana mail atdım ama ses çıkmadı tetik tertibatının bağlı oldugu metal gövdeyi bir şekilde temin etmek istriyorum tüfeği hatsana göndersem burda yazdıklarımı onlarada yazsam acaba yardımcı olurlarmı bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan önerilerin ve tavsiyelerini bekliyorum saygılar ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Cuzzi bir miktar karsiliginda isteginizi yerine getirirler gibime geliyor.. Su anda hatsanin yeni pcp lerinin yurt disi sevkiyati oldugu icin birazcik yogunluk yasiyorlar mailinize cevap vermediyseler bile okumuslardir surununuzu diye dusunuyorum..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Ozaman is birazcik tuzlu olur Kadir abinin dedigine gore :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Arayıp fiyat alabilirmiyiz acaba hava transfer deliği uyum sağlar heralde aslında 3 5 arkadaş bir araya gelip ana gövde istesek fena olmaz belki fiyatda pazarlık şansımız olur hehe ^^

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• aynı şeyi bende mod125 için hatsan ı arayıp görüştüm. namlu hariç tüm mekanizmanın degışmesi lazım dediler. qattro ların mekanizması tamamen farklıymış. :(

hatsan mod125 sas 5.5mm+yatagun dampa+nikula6-24*50AOE