tekirdağ, çorlu ve çevresi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar, forumda okuyorum ve görüyorum ki yüzyüze tanışmışlığın verdiği bir güç ve güzellik var. iki defa plan yapmamıza rağmen buluşup bir efkar dağıtamadık. baharda büyük buluşma olacak(istanbul). diyorum ki bizde araya bir buluşma sıkıştırsak ve oraya 57. alay gibi gitsek. hatta AirGun Türk ailesi toptan 26 nisan c.tesi günü geliboluda yürüsek... bunlar benim ulaşması zor hayallerim.hepinize sagılar ve sevgiler.

marmarateam.png

• Büyük Bahar Buluşmamızdan önce ben havaların biraz düzelmesini bekliyorum.
    Herhalde Mart ayı içinde bizim Tekirdağ-Çorlu-Burgaz ekibini biraraya getireceğim. Istanbuldan gelecek olanların tabii "başımızın üzerinde" yerleri var daima.

S&W 686-6

• en son Çorlu Tekirdağ buluşması hava şartları sebebi ile ertelenmişti.Daldık gittik. Bu arada İstanbul dan beklediğimiz bir çok misafir vardı ;
    Ben diyorumki bu buluşmayı daha kapsamlı bişr biçimde Mart ayının ilk yada ikinci haftasına erteleyelim.
    Daha organize bir şey yapalım

• Yukarda yazdığım gibi havaların düzelmesini bekliyorum. Kısa süreli bildirim yapmak istemediğimden hava raporunu takibedip herkeze uygun gelecek bir süre ile tarihi bildirmek niyetindeyim.
    Ancak bu defa (Tekirdağlı arkadaşlarımın izniyle) buluşma mahallini Çorlu olarak önereceğim: böylelikle Istanbul'dan gelecek arkadaşlarımız için yolculuk süresi yaklaşık 1 saat kadar kısalmış olacak ki bu da önemli bir avantaj sanırım.

S&W 686-6

• Yukarda yazdığım gibi havaların düzelmesini bekliyorum. Kısa süreli bildirim yapmak istemediğimden hava raporunu takibedip herkeze uygun gelecek bir süre ile tarihi bildirmek niyetindeyim.
    Ancak bu defa (Tekirdağlı arkadaşlarımın izniyle) buluşma mahallini Çorlu olarak önereceğim: böylelikle Istanbul'dan gelecek arkadaşlarımız için yolculuk süresi yaklaşık 1 saat kadar kısalmış olacak ki bu da önemli bir avantaj sanırım.

Polat abi bu buluşma aynı yerde mi olacak?Umarım emniyet açısından problem teşkil etmez.Yoksa keyfimiz kaçmasın. :)

Bence çok iyi düşünülmüş corlu olursa daha iyi olur...

• Polat abi bu buluşma aynı yerde mi olacak?Umarım emniyet açısından problem teşkil etmez.Yoksa keyfimiz kaçmasın. :)

Selçuk abi geçenlerde Polat Abiyle meskun mahal dışında çok güzel yerler tespit ettik.Ayrıca havaalanı civarında farklı yerler olduğunuda söylüyor Polat Abi
    Buralardan bir yer seçeriz, hem rahat hemde ulaşım açısından kolay bir yer buluruz diye düşünüyorum.

• Forumumuzdaki teknik arızalar nedeniyle yazışmaları tam izleyemedim. Bu hafta sonu Pazar için niyetlenmiştim ama maalesef hava gene yağışlı (hem de sağanak yağışlı) gözüküyor. O yüzden yeni başlık geliştirmedim.
    İnşallah bundan sonraki hafta sonu 9 Mart...
    Tabii ki ayrıca başlık açıp duyuracağım.

S&W 686-6