30 Nisan "güle güle Nisan" buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Teşekkürler :)

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

• bu arada erdem abi çektiğin fotolar harika.bayıldım doğrusu.

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• güzel bir gündü katılan tüm dostlara teşekkürler, steyr denen yaratık uzaylı yapımı bir şey yahu, o nasıl bir tetik onasıl bir ergonomi öyle, hasta oldum valla, Tekrar hayırlı olsun Erdem abi :D
    benim 6,35 sumatra ile grup yapmayı denedim ama malesef pek başarılı olamadım, namussuz fena tepiyor, birde tüm çabalarıma rağmen tetik çok sert. biraz daha tetik üzerinde çalışıp sonra tekrar deneyeceğim.
    düşük güçte daha iyi grupmanlar yapılabilir , ama benim isteğim silahı maksimum sınırlarında test etmek. bu arada silahın namlusu çok hoşuma gitti grup denemelerimde pellet hemen hemen tek delik oldu ama atıcı ve tepme faktöründen dolayı sonraki atışlar grubu baya bozdu.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ben niyeyse yine paintsign'dayım :whistling: bu arada kronomuz artık duvar saati olmuş, yanlış anlamayın ben vurmadım. Dikkat etmeden kullanırken vuran arkadaşlara teessüf etmeyi üzülerek bir borç bilirim :( İlk siftahı Rıfat yapmıştı, ancak çalışıyordu. Sonradan 3-4 faili meçhul isabet daha almış, can çekişiyordu. Öldü, elimize sağlık .Atış masalarının etrafında da mıntıka temizliği yaptım. Çöp kutuları oradan 5-10m, niye çöplerimizi oraya atmayızda lastiklerin arasına tıkıştırır, etrafa atarız ? hakikaten anlamıyorum...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• View My Video

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Kronoya üzüldüm çünkü çok ihtiyacımız olan bir cihazdı. Mesela ben ayar yapıcaktım şimdi kaldım ortada. Sensör vurulmadıysa bir bakalım tamir ederiz belki. Ya da parçasını isteyelim. Bu arada Crow un hw45 yavaş atıyordu, o ringden diye teşhis koymuştum düzeldi mi. Bu aralar yoğunum gelemiyorum kusuruma bakmayın , hastalıktan da yeni kurtuldum denebilir. Resimler ve videolar da çok güzel olmuş. Her zamanki klasik Ankarateam buluşmalarından birisi olmuş.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• kronoyu dün Evren'e verdim, bir bakacak duruma.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Kronoya üzüldüm çünkü çok ihtiyacımız olan bir cihazdı. Mesela ben ayar yapıcaktım şimdi kaldım ortada. Sensör vurulmadıysa bir bakalım tamir ederiz belki. Ya da parçasını isteyelim. Bu arada Crow un hw45 yavaş atıyordu, o ringden diye teşhis koymuştum düzeldi mi. Bu aralar yoğunum gelemiyorum kusuruma bakmayın , hastalıktan da yeni kurtuldum denebilir. Resimler ve videolar da çok güzel olmuş. Her zamanki klasik Ankarateam buluşmalarından birisi olmuş.

Abi, o-ringi değiştirdim, ama tam dediğin gibi bi o-ring henüz bulamadım, arama çalışmalarına devam ediyorum. Bir de; piston sanki biraz yağsız kalmış gibiydi 10W-40 yarı sentetik motor yağı ile yağlayınca tam canavar oldu. O hali ile kaç fps atıyor epeyi merak ettim, 50 yardda 4 litrelik yağ tenekesini 4te 3 vuruyoduk. +;tuftabV#

• Bende fazla fazla var orjinal ölçüsünden. Görüşürsek unutmaz yanımda getirirsem veririm sana idare et yani.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776