Airforce vs Air Arms

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Airforce un Condor Modeli Ve Air Arms s410 u Kıyaslarsak Özellikle 100 Metre Civarı Atışlarda Hangisi Öne Çıkar

• Youtube da boyle bir video var sanirsam link bilmiyorum ancak aratirsaniz cikar..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Air Force kullanmadım ama bahsedilen videou izledim. Çook ta aman aman bir fark yok. Atıcı iyi olduğu sürece her iki silahta 100m de iyidir. Fakaaat, kaç atışta?

Condor, belli bir atıştan sonra basınçı ve stabil atışıını kayıbetmeye başlayacak, S410 ise 30 atışa kadar neredeyse aynı noktayı vuracak.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Air Force kullanmadım ama bahsedilen videou izledim. Çook ta aman aman bir fark yok. Atıcı iyi olduğu sürece her iki silahta 100m de iyidir. Fakaaat, kaç atışta?

Condor, belli bir atıştan sonra basınçı ve stabil atışıını kayıbetmeye başlayacak, S410 ise 30 atışa kadar neredeyse aynı noktayı vuracak.

bırde bu iki silahta güç ayarı var onuda unutmamak gerek .statabıl atmak ıcın!!!condor da güç orta sevıyelerde atıs daha ıyı oluyor dıye bılıyorum..

• xxxxx

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen tyilmaz ().

• Konu oldukça eski ama olsun.Hala aynı fizik kanunları geçerli.:D
    Orta ve üzeri Rüzgârlı havada Condor, ruzgarsiz ve az rüzgârlı hava da airarms .

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56