Hakim Göz !...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Üstadlar sorum şöyle.

Dürbünle atış yapan sağlak ancak hakim gözü sol.
    Çift gözü açık dürbünle atış yapmak istiyor ancak tüfek sağ omzunda ve hakim gözü sol olduğu için sorun yaşıyor.

Bu tip durumlarda nasıl bir çözüm olabilir?

Saygılar...

• ata demırerın dolmusta para toplaması gıbı olmus repomu yapayım borsayamı yatırayım dıyor ya

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Tek gözü kapatan ,göz maskesi kullanın istediğiniz gözünüze bağlayıp kullanırsınız.

A Takımı Üyesi

• Tek gözü kapatan ,göz maskesi kullanın istediğiniz gözünüze bağlayıp kullanırsınız.

Ayrica aticilarda goz maskesi kullanimi bas agrisinida engelliyor bazen gozumun tekini kapatirken cok efor sarfettigim icin benimde basima geliyor, maske en saglikli cozum yolu.. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• yahu avatardaki benim gladiatöre benziyor , ev benim ev orası kesin ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• yahu avatardaki benim gladiatöre benziyor , ev benim ev orası kesin ^^

smiley1.gif smiley1.gif Demekki google dan aratinca en guzel glad resmi senin abi smilielol.png smilielol.png Ben en guzel glad resmi olarak bunu buldum google gorsellerden daha guzeli yok :D

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Hakim gözü ve kullandığı el farklı olan arkadaşlara dikkat etmekte fayda var benden söylemesi :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• reddot veya holosight kullanmak en en iyisi gibi

fx revo.