Safir T14 ve Ben

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu tüfeğin çok sık tutukluk yaptığını söylemişlerdi bana acaba çok mermi seçiyo derken bunu mu kastediyorsunuz.Bide sadece 36 lık olarak çıktı sanırsam , hal böyle olunca da domuzu indireceğine ihtimal veremiyorum acizane ( bi arkadaş domuzu kaç metreden indirir demiş).Fakat estetiği beni çok cezbetmişti bende çok irdeledim aliim diye ama bi handikapı daha avda kullanılamaması , yani şöyle ; iki fişekten sonrası etik olmuyoonun için ben otomatiği emekliye ayırıp süperpoze aldım . Av için tavsiye ederim , sevgi ile ...

Sevmek güzel meslek ,

Can dayanıyor dayanmasınada ,

Yürek gitti gidecek ...
    cukurovateam.png

Güzel olan sevgili değildir , sevgili olan güzeldir ...

• Selam

Susturucu işe yarıyor ama sesi %50 oranında azaltıyor. sesi tamamen kesmek için oldukça ciddi çalışma yapmak lazım ama ses genede tam olarak kesilmez çünkü mermi çok hızlı
    Ben bu şeyi suturucu olarak değilde bir nevi muzzle break olarak düşünüyorum.Silahtan çıkan ses çok güzelleşti. Kendim yaptım.

Silahınızda pella marka fişek kullanın başka fişek katiyen kullanmayın
    Eğer bu fişektede problem yaşarsanız derhal fabrikaya yollayın haletsinler bir günde tamir edip yolluyorlar bravo Safir firmasına

Sayın exador,

Silahınızda kullandığınız muzzle break çok dikkatimi çekti.Benimde safir t14 silahım var ve böyle birşey düşünüyordum.Muzzle break'ınızı nasıl yaptığınız konusunda bilgi verebilirmisiniz?

Safir T14 Klasik-S

• usta silah mükemmel olmuş sadece birkez inceleme şansım oldu ama gerçek bir M16 ya %90 benzemiş tesir konusunda söylediklerine katılıyorum ama kaçar avında seri atış şansı çok az bu silahın çünkü gez olayı daire şeklinde tutukluk konusunu halletmek çok zor ne tür silah olursa olsun tutukluk yapmıyacak silah yoktur sadece azalır 5 tanede değil de 10 tanede 1 yapar sana kazasız belasız zevkli atışlar

www.bulentuzun.azbuz.com

• ]üstat bu tüfekle domuz indirebilirmiyiz 8)

Bu yaz katıldığım bir avda Safirle değil ancak 36 numara fişekle vurulan bir domuz 2 kurşunuda doğru yere almasına rahmen nerdeyse 50 metre gittikten sonra yıkılabildi. . .Düşünün bu domuz kaçmak yerine üstünüze gelio olsaydı kaçmaya harcadığı enerjiyi sizi biçmek için kullanacaktı :wacko: tanıdığım ve yıllardır domuz avlayan büyüklerim en düşük 20 numara kullanıyor.Kısacası zevk,atış için alın ama domuz da kullanmayın derim.Çünkü genellikle domuz avında sadece kendi canınızdan sorumlu değilsiniz grup arkadaşlarınız köpekleriniz sizin yaraladığınız bir domuz yüzünden sağlığını kaybedebilir.
    SONUÇ:Bu tüfekle domuz vurulmaz mı vurulur ama her zaman aynı öldürücü etkiyi yapmayabilir ;grin;

• Birazda yaratıcı olmak lazım.
    36 lık tek fişek diğer 410 lardan daha hızlı bir şekilde namludan çıkıyor.Ayrıca ben 36 nın ağzını matkapla hafif delmek suretiyle hollow point yapıyorum .Extra delicilik için açtığım bu deliğe daha sert cisimler bile koyuyorum.Muhteşem sonuçlar hehehehe

Daha neler yaptım neler
    Yakında hepsini ayrı başlıkta yazıcam. ;dance;

• Fatih ocağıma incir ağacı dikilicek senin yüzünden. T14 , airsoft derken aldık başımızı gidiyoruz...su modifikasyonları bi ara anlat bakalım nasıl olsa yapamıycam okuyup derdine yanarım artık...

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#

• selam arkadasım..
    sılahın çok guzel olmus..
    bendede safir var ama bende eksik olan sadece çatal ayak ve susturucu..
    susturucu nasıl iş yapıyormu nasıl temin ettim.bır tanede ben almak istiyorum..
    tesekkurler..
    tolgasarisoy@hotmail.com..