HW75 ile ilk deneyimlerim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • HW75 tabancamı alalı 15 gün oldu.yaptığım test atışlarının değerlendirmesi olarak şunu söyleyebilirim.ben askerlik harici silah kullanmayan birisi olarak.10 m.15m.20m.ve sonunda30m den atışlar yaptım.herhang bir yardımcı nişan almaya cihazı kullanmadan hedeflerihiç ıskalamadan(hedefler küçük ayran plastik bardakları ve küçük kola kutuları.polis kökenli arkadaşım 30m35m civarında çok rahatlıkla delici atışlar yapıyor.şunu anladım.bu tabanca gerçekten inanılmaz net ve temiz atışlara imza atabiliyor.50m lik kaba hedefleri bile sektirmiyor.bu tabancanın birde dürbün ve lazer le donatıldığını düşünmek bile heyecan verici.ankara

TB2CYY

• Zoraki hp-01 hw45 hw75

REVOLVER DAN WESSON 6 INC NİKEL HAVALI TABANCA 4,5 MM gerçek tabanca gibi

Weihrauch Satılık HW 75 4.5 CAL HAVALI TABANCA

Bu arkadaşımızın macerası sizinki gibi güzel bitmemişti. Gerçi her aldığı şeyde bir olay yaşamıştı ya neyse :) Bazılarımız zor beğeniyor çabuk sıkılıyor.

Çok güzel bir silah aldınız güle güle kullanın.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• öncelikle tecrübeli silah kullanıcı arkadaşlar.hw75 tabancama dürbün takmayı düşünüyorum.ankarada bu konuda destek alacağım yerler hakkında bilgisi olanlar bilgi verirlerse çok makbule geçer.ankara dışkapı semtleri civarında benzer ürünleri satanlar var ama.ben yinede ustatarıma inanırım.teşekkürler TB2CYY

TB2CYY

• Merhaba, dürbün pek kullanışlı olamayabilir, çünkü kol ileride olunca dürbünün eye relief i kurtarmayacak birşey göremeyeceksiniz. Yakın tutarsanız da bu sefer atış zorlaşacak. Bu iş için özel tabanca dürbünü gerekir. Ya da bir reddot edinebilirsiniz. Tabancanın kızağı standarttan 1mm daha geniş. yani 12mm. Havalısilah ayakları 9-11mm aralığında çalışıyor. Bazı ayaklar sıkıntı yaratabilir. Denemeden almamakta fayda var. Ben Leapers goldenimage 30mm ayağı içinde havalı silah için olan bir reddot getirtmiştim amerikadan. Şu anda kullanmıyorum. Gez arpacık atmayı daha çok seviyorum. Mesela onun ayakları çok güzel oluyordu.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• bilgilerinizden dolayı teşekkürler.tabancanın kutusu üzerindeki resimlerinde dürbünlü görüntüsü mevcut.bende ona kıyasla fikir soruyordum.aslında reddot kullanmak daha mantıklı olabilir.en azından hedefe rahat kitlenmeyi kolaylaştırır.namlu altına kolayca monte edilebilir.

TB2CYY

• bilgilerinizden dolayı teşekkürler.tabancanın kutusu üzerindeki resimlerinde dürbünlü görüntüsü mevcut.bende ona kıyasla fikir soruyordum.aslında reddot kullanmak daha mantıklı olabilir.en azından hedefe rahat kitlenmeyi kolaylaştırır.namlu altına kolayca monte edilebilir.

Namlu altına Reddot değil,,lazer takabilirsiniz..

A Takımı Üyesi

• ankara dışkapı av market den temin ettiğim nikuta marka red dot cihazını ayaklarını cafer usta sayesinde ayarlayarak uydurduk.bir hayli uğraşı sonunda sıfırlama yapabildik.daha sonra kendim için deneyerek bulduğum ayarlama sonucnda gerçek anlamda hatasız atışlar yapmaya başladım.şimdilik resim koyamıyorum ama sonraki denemelerimi paylaşacağım.10m atışlarda gazoz kapağına 5 atış sonucu sıfır hatayla 5 de 5 gibi inanlılmaz bir sonuç benim için.daha önceleri 15 m civarı sadece maden suyu şişelerine isabetli atışları yeterli görüyordum.hedef büyüdü.tabancanın da hakkını vermek lazım.

TB2CYY

• bu silahla gerçekten net ve satabil atışlar yapmam mümkün.