Dürbün x20

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar daha önceki konumda da söylemiştim x20 almaya karar verip sipariş verdim.bu hobiyr yeni başlıyorum arkadaşlar.belki gerçekten bunun için bana güleceksiniz ama ben su durbunlerdeki 4-2*20 deki rakamların ne anlama geldiğini bilmiyorum mesela oradaki 20 rakamı büyürse dürbün daha mı iyi oluyor bir de berettax20 nin dürbününün markasını bilen var mı?saygılar...

m;s,Sm;s,S Stoeger-Beretta X20 Syntethic 4.5mm +Optima 3-9x32+İki Parça Ayak

Üzümlü £tabanxalı$ 7+1 Otomatik agt ;tufey#

Huğlu Horozlu Tek Kırma ;atlise;+;tuftabV#;#taban^l

Huğlu Krom Çifte ;kovboys;

• Merhabalar,

Kısaca açıklamak için bir örnek vereyim. 3-9X44 yazan bir dürbün, 3 kat ve 9 kat büyütme arasında yakınlaştırır. 44 ise mercek çapının mm olarak ölçüsüdür. Mercek çapının büyüklüğü dürbünün içine giren ışık miktarını etkilediği için önemlidir.

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

• Ayrica yaninda gelen durbunun markasida bildigim kadari ile stoeger..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• ikinize de çok teşekkürler arkadaşlar AO dürbün deniyor galiba ayrıca stoeger marka dürbün iyi midir acaba?

m;s,Sm;s,S Stoeger-Beretta X20 Syntethic 4.5mm +Optima 3-9x32+İki Parça Ayak

Üzümlü £tabanxalı$ 7+1 Otomatik agt ;tufey#

Huğlu Horozlu Tek Kırma ;atlise;+;tuftabV#;#taban^l

Huğlu Krom Çifte ;kovboys;

• beretta ile stoeger in hic bir alakası yok bence.satış rakamlarını artırmak için yapılmış bir oyundan ibaret.beretta kalitesinin 10 da 1 stoegerlerde yok...
    yanında gelen dürbüne gelince stoeger firmasının kendi dürbünü

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Bu aldiginiz tufek ilk tufeginiz yani baslangic silahi, durbunde tufekte isinizi gorucektir sonucta orta sinif bir silah ve durbun yalniz dervis abininde dedigi gibi baretta kalitesini beklemeyin derim..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• beretta ile stoeger in hic bir alakası yok bence.satış rakamlarını artırmak için yapılmış bir oyundan ibaret.beretta kalitesinin 10 da 1 stoegerlerde yok...
    yanında gelen dürbüne gelince stoeger firmasının kendi dürbünü

sitesine gir kendin bak emin olmadığın konularda milleti yanlış bilgilendirme stoeger baretta holding bünyesinde baretta ya bağlı ayrıca ülkemizde vursan ı alıp stoeger dahil etmişler.....
    http://www.vursan.com.tr/

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk