2 Temmuz 2011 Cumartesi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ankara'da olursam bende olurum. haftasonu şehirdışına kaçma ihtimalim var.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yaylı çalgılara yer varsa geliyorum...

weihrauch hw 77

• Yaylı çalgılara yer varsa geliyorum...

hobi aynı olduktan sonra, yaylı-nefesli bütün çalgılara yer var. her zaman bekleriz.

.

ankarateam.png

• hobi aynı olduktan sonra, yaylı-nefesli bütün çalgılara yer var. her zaman bekleriz.

Teşekkürler, geliyoruz o zaman... Paintball otoparkında tahta masa vardı... orada mı buluşuyorsunuz yoksa yukarıda çamlıklar vardı, yanlış yere gitmeyelim. Bir de PCP ler hakkında bilgi alabileceğimiz arkadaşlar var mıdır? Ne kadar yardımcı olurlar? Birkaç atış yapma imkanı bulur muyuz PCP ler ile...

weihrauch hw 77

• bol bol PCP göreceğinizi umuyorum, ama ben büyük ihtimalle bu hafta katılamayacağım. sanırım paintsign'da olur arkadaşlar.

.

ankarateam.png

• bu hafta bende gelemiyeceğim nöbet durumu siz eğlenmenize bakın hobidaşlarım

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Ben gelirim. Saygılar

• Ooo Mehmet Beyler uzun bir aradan sonra bu hafta gelebilecek anlaşılan :) Osman Abi, Mehmet buluşmayı ya sabah erken saatte ( 06:00 - 09:00) gibi ya da akşam 16:00 dan sonra mı yapsak diyorum. Sabah 9 dan sonra durulmayacak kadar sıcak oluyor. Ya da gölge biryerlere mi baksak, çamlık tarafları gibi

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Ooo Mehmet Beyler uzun bir aradan sonra bu hafta gelebilecek anlaşılan :) Osman Abi, Mehmet buluşmayı ya sabah erken saatte ( 06:00 - 09:00) gibi ya da akşam 16:00 dan sonra mı yapsak diyorum. Sabah 9 dan sonra durulmayacak kadar sıcak oluyor. Ya da gölge biryerlere mi baksak, çamlık tarafları gibi

Erdinç, Sana Geniş bir Meksika şapkası alalım işi daha çabuk halletmiş oluruz. g;$i Ayrıca Ankara Team Her şartta buluşma yapar "Karada,Suda,Sıcakta,Soğukta " andımızdan vazmı geçelim ,,yoksa ilave olarak Sabah ,öğle ,Akşam buluşmalarınımı ekleyelim , :)

A Takımı Üyesi

• Buluşmamızı tabiki yapacaz abi, buluşma bitip eve geldikten sonra yanmışsın, kapkara olmuşşsun lafını duymak istemiyorum sadece :) senin jeneratör fikrini düşünüyorum da Osman Abi :)

Cricket 5,5 mm PLB

• Buluşmamızı tabiki yapacaz abi, buluşma bitip eve geldikten sonra yanmışsın, kapkara olmuşşsun lafını duymak istemiyorum sadece :) senin jeneratör fikrini düşünüyorum da Osman Abi :)

Denize plaja giderken yanımıza Güneş kremi,yağı alıyoruz buluşma ortamındada kullanmanızı tavsiye ederim..sadece yazın değil kışın ayazdan korunmak içinde krem kullanmak faydalı oluyor.Gece, gündüz buluşmasınada ben varım...izin alacaklar düşünsün.. :)

A Takımı Üyesi

Way Erdinç, bende ne zaman itiraf edeceksin diye bekliyordum.... #hims #hims #hims #hims Saygılar

Bu arada sabah erken gelirim geçen Pazar olduğu gibi, ama erken gitmem açarım şemsiyemi bakarım keyfime g;$i Saygılar

• Haklısın Osman Abi, izin problemi olanlar düşünsün :) İzin problemi değince aklıma hep dişlerine çikolata bulaşmış halde fotoğrafı olan bir arkadaşımız aklıma gelir hep. :) o halde ben de sabah erken geleyim, 06:00sıralarında mekanda olurum.

Cricket 5,5 mm PLB

• Haklısın Osman Abi, izin problemi olanlar düşünsün :) İzin problemi değince aklıma hep dişlerine çikolata bulaşmış halde fotoğrafı olan bir arkadaşımız aklıma gelir hep. :) o halde ben de sabah erken geleyim, 06:00sıralarında mekanda olurum.

Erdinç,,Buluşmada istersen Kim daha kılıbık oylaması yapalım..Tabii bu oylamaya katılabilecek şimdilik 3 aday var.. onlarda kendilerini biliyor değilmi? g;$i siz gece atışına gelebilecek izin kağıtlarınızı yazılı olarak getirin.(Malum,3 kişi getirirse yeterli)ben atış alanını gündüz gibi aydınlatacak ekipmanı kuracağım.Size söz veriyorum,, :thumbup:

A Takımı Üyesi

• Osman abi bu akşam bir deneme yapalım istersen? benim seyahat işi yattı gibi...

.

ankarateam.png

• Osman abi bu akşam bir deneme yapalım istersen? benim seyahat işi yattı gibi...

Erdem Yapalım,, Ancak izin kağıdını getireni dahil edelim zira yengelerden beddua almak istemem.gönül rızası gerekli. g;$i

A Takımı Üyesi