Kaçamak Yaptım!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün sabah erkenden atışa gittim, ilk defa grupman yayınlıyorum heyecanımı bağışlayın iyi seyirler. Saygılar

http://www.youtube.com/watch?v…ature=channel_video_title

• Eline sağlık, gayet iyi olmuş. ;d;

FİLİNTALAR GRUBU

• Mehmet,Tebrikler...Tek delik yapmaya az kalmış ..senden onuda bekleriz. ;d;½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Güzel grupmanlar, tebrikler.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Eline sağlık, gayet iyi olmuş.

Teşekkürn ederim sağolun. Saygılar.

Mehmet,Tebrikler...Tek delik yapmaya az kalmış ..senden onuda bekleriz.

Osman Abi teşekkür ederim, kısmet çok çalışırsam 10000 fırın ekmekte yersem neden olmasın? Saygılar.

Güzel grupmanlar, tebrikler.

Teşekkür ederim sağolun. Saygılar

• Abi çok teşekkür ederim sağolun. Sabah erken saatte gayet rahat ve sakin atış yapmak güzel oluyor, bu hafta yıllık izinli olduğumdan fırsat bulup atışa gittim. Çok hafif bir rüzgar vardı şansıma çok sürmedi, bende güzel bir klip hazırlayım öyle yayınlamak istedim. Saygılar :thumbup:

• vay kardeşim benim eline , gözüne , parmağına sağlık :)x;.z

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• son grupman yapılabilecek en iyi grupman zaten :thumbup:

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• eline sağlık Mehmet, hem video hem grupmanlar çok güzel. bundan sonra bana "abi niye 6.00da gidiyorsun" diye sormazsın herhalde :) yalnızken daha güzel konsantre olunuyor, rüzgarda pek olmuyor g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Abi tebrikler...

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• '' meenet '' Asıll biz teşekür ederiz bize böylesine akıcı keyifli videolar hazırladıgın için . :thumbup:

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• pcp alınca bende yaparım inşallah..

eline sağlık benim remington m700 yivli ile yaptığımdan bile daha güzel tebrikler..

bu arada dürbün marka ve özellikleri nedir?

• Güzel grupmanlar, tebrikler.elinize sağlık

• Tebrikler, çok güzel gurupmanlar yapmışsınız, devamını da bekleriz:).Saygılar.

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• pcp alınca bende yaparım inşallah..

eline sağlık benim remington m700 yivli ile yaptığımdan bile daha güzel tebrikler..

bu arada dürbün marka ve özellikleri nedir?

Teşekkür ederim. Dürbün Nikko Stirling NightEater 8-32X60 . Saygılar