23.07.2011 Sabah Erken Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • teşekkürler sn. Cmblc ,

Anladığım kadarıyla Ankara Team tam bir aile olmuş. Yabancı birine bukadar yakın davranılıyorsa; içinizde birlik, arkadaşlık çok çok farklıdır eminim. Takdire şayan. Emeği geçen herkese tebrikler..
    saygılar.

• Ankarada İkamet eden hobidaşlarımıza duyurudur..

Ankara Üniversitesi Hastahanesi ( Cebeci ),Hematoloji bölümünde,ilik nakli yapılan Lösemi Hastası,Genç bir Kardeşimize "Alphan Torun",,İçin, "A Grubu RH Negatif" Kana ihtiyaç vardır.Müracaat için Ankara Üniversitesi Hastahanesi ( Cebeci ) içerisindeki"Serpil Akdağ"Kan merkezine müracaat edilmesi,,İletişim için Hastamızın Kardeşi "Berna Hanım 0532 6331666" müracaat edilmesi rica olunur...Kan verebilmek için ,herhangi bir hastalığın olmaması,1 hafta müddetle hiç bir ilaç kullanılmamış olması,48 saat içerisinde Alkol kullanılmamış olması gerekmektedir..Yardımını esirgemeyecek uygun kan gurubundaki Kişilere,, şimdiden sonsuz teşekkür ederiz..

Kan vermek isteyen arkadaşlar yukarıdaki telefon numarasını aramadan gitmesinler, belirli saatlerde kan alındığı için randevulu gitmek gerekiyor.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Olm Erdinç, flashımın kapağını kaybediyim deme, kıl olurum... 8o

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Deminden beri onu kapağı arıyorum ben de abi, yoksa kapaksız mı vermştin flaşhı :) Abi kapağı felan boşver de gün boyunca şu Sivasın Meşhur Kellesinden canım istedi :)

Cricket 5,5 mm PLB

• Bu sıcaklarda,,Sivasta,, yapılan Maraş dondurma olsada yesek.. :thumbup:

Erdinç Senin tüp,,, 4 tane 200 barlık scubayı tamamladı ...Teşekkür ederim.

A Takımı Üyesi

• [quote='Teknosman','index.php?page=Thread&postID=166154#post166154']Bu sıcaklarda,,Sivasta,, yapılan Maraş dondurma olsada yesek.. :thumbup:

Benimde canım çok istedi şimdi abi ya Sivasın Meşhuuuurrr Maraş dondurmasından :) Sabah da Sivasın Meşhur Pastırmasından olsa da üstüne iki yumurta kırıp kahvaltı yapsakk :) Abi Yumurtası da meşhurmudur ki bu Sivasın :):)

Cricket 5,5 mm PLB

• O havanın lafımı olur abi, Sivasın Meşhur havasından olsa da doldursak tüfeklere, kiri pası siler atar. : :thumbup::P )

Cricket 5,5 mm PLB

• O havanın lafımı olur abi, Sivasın Meşhur havasından olsa da doldursak tüfeklere, kiri pası siler atar. : :thumbup::P )

Sivasın Havası Sert İnsanı Mert OLur..
    Deliyiz meliyiz ama yurekliyiz,, ne de olsa Sivaslıyız..
    Sivaslının Gönlü Bir Başka, Sivaslı Doymaz Aşka, Hele Birde Sevdigi Varsa, Sivaslı Ölmez Asla..
    Şanlıyız,şöhretliyiz,paşayız,kralız,reklamız,markayız,falanız,filanız kralına değil alayına ... , tek farkımız Sivaslı olmamız ..
    Sivaslilar severse kimse durduramaz, Sivaslilar aglarsa kimse gulduremez, Sivaslilar giderse kimse bulamaz, Unutma herkes Sivaslı Olamaz..
    Plakamız 58 biz bu alemde tekiz!! ...
    Yeri qelir qeyik yaparız yeri qelir delikanlı konuşuruk. biz Sivaslıyık..
    Burası SİVAS Merkez, Akıllı Olsun Herkez, Çizilir Kaşlar :Kesilir Başlar En Büyük Aşklar SİVAS'ta başlar...!!

A Takımı Üyesi

• Alem Adamsın Osman Abi ya, kendi kendime gülüyorum evde, hanım korkarak gözümün içine bakıyor :) :)

Cricket 5,5 mm PLB

• Siz geçin dalganızı bakalım, ama gun gelipte söylediklerimin doğruluğunu anlayınca Serdar söylemişti ama biz inanmamıştık deyip basınızı önünüze eğeceksiniz , gözleriniz dolacak , boğazınız dugumlenecek , yutkunamayacaksiniz, serdar serdar biz ne yaptık boyle diyeceksiniz

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Senin kadar mert bir insanın ağzından çıkanlara inanmamak ne mümkün kardeşim. O kadar gerçekçi anlattın ki Sivası gece gece canımız çekti sadece :) ben Osman Abinin dükkanınıdayım, Murat da gelecek, izin alabilirsen gel sende ( İş yerinden yani ) :)

Cricket 5,5 mm PLB

• Serdar biz hemşeriyizmişiz kardeşim seninle ya, dün gece araştırdım ve sonuç olarak Adana eskiden Sivasın kazasıymış gardaş. Hepimiz Sivaslıyız :) :)) Müsaitsen gel de ayakkabına boya attırımm, kelle kırdırım gardaş :))

Cricket 5,5 mm PLB

• Sende Sivaslı olma potansiyelini pek göremiyorum, boşuna çabalama :) Valla ben ofiste yalnızım şu anda çıkamam ama eğer siz gelirseniz, etli ekmek dökdürürüm, soğuk açtırırım, çay alırım, hamama götürüp kese attırırım :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Osman Abi ve ben mekana geçiyoruz şimdi, atış yapmak isteyen arkadaşlara duyurulur, yaklaşık 2 saat takılırız. Teklifin için de sağol serdar Gardaş

Cricket 5,5 mm PLB

• ben biraz önce Ankara'ya döndüğümden bu haftasonu aranızda olamadım. Ancaaak geçen hafta içi akşamüstü saatlerde 3 kere Gökhan Arı arkadaşımızla kurtlarımı dökmüştüm :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ankarada İkamet eden hobidaşlarımıza duyurudur..

Ankara Üniversitesi Hastahanesi ( Cebeci ),Hematoloji bölümünde,ilik nakli yapılan Lösemi Hastası,Genç bir Kardeşimize "Alphan Torun",,İçin, "A Grubu RH Negatif" Kana ihtiyaç vardır.Müracaat için Ankara Üniversitesi Hastahanesi ( Cebeci ) içerisindeki"Serpil Akdağ"Kan merkezine müracaat edilmesi,,İletişim için Hastamızın Kardeşi "Berna Hanım 0532 6331666" müracaat edilmesi rica olunur...Kan verebilmek için ,herhangi bir hastalığın olmaması,1 hafta müddetle hiç bir ilaç kullanılmamış olması,48 saat içerisinde Alkol kullanılmamış olması gerekmektedir..Yardımını esirgemeyecek uygun kan gurubundaki Kişilere,, şimdiden sonsuz teşekkür ederiz..

Kan aradığımız genç Arkadaşımız,Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.bu sabah vefat haberini aldım..Allah rahmet eylesin..Tanrı,Ailesine ve dostlarına sabırlar versin.
    Kendisine kan veren Kamuran'a (Hakkını helal etsin) , Hastahaneye kan vermeye giden Erdinç'e ,, Kan vermek üzere hastahaneye müsait olduğunda gidebileceğini söyleyen Serdar'a,,Gitmeyi düşünüpte haberimiz olmayan tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı cok teşekkür ederim.

A Takımı Üyesi

• Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır dilerim. Saygılar