webley raider ım da facia. lürfen yardım edin!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • saygı değer arkadaşlar ve üstadlarım;

pompa arayışmın sona ermesinden sonra bugün silahımı elime alıp bir bakım yapmak istedim. silahı tamamen söktükten sonra sıra takmaya gelince tüfeğin üstündeki tüp bağlantılarının üzerinde bulunan o ringler den biri koptu. bu o ring i istanbul da nereden temin edebilirim?

ayrıca pompam bi kaç gün içinde elimde olacak. pompaya tüfeğin yanında verilen dolum aparatını takarken teflon kullanmalımıyım? son olarak da hangi marka pellet kullanmalıyım?

tüfeğim webley raider single 4.5 cal

yardımlarınız için şimdi den teşekkürler...

iyi akşamlar hepinize.

Amat victoria curam

• arkadaşlar aşağıda resim de görülen parçanın üstündeki ring koptu yardımlarınızı bu hobiye yeni başlayan arkadaşınız dan esirgemeyin lütfen...

Amat victoria curam

• resmi bir türlü yüklemeyi başaramadım kusura bakmayın hemen halletmeye çalışıyorum...

Amat victoria curam

• Hatsan satan bir av bayisinde bulabilirsiniz, oda olmadı Hatsandan isteyin 1 hafta sonda gelir.

Geçmiş olsun.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• tavsiyeniz için saolun. yarın oralarıda bir araştırayım.

Amat victoria curam

• Sanayi sitesinde rahatlıkla bulubilirsiniz, elinizde numune ile gidin, takarken dikkat edin tekrar kopabilir, gres yağı sürüp öyle takarsanız bir sıkıntı yaşamazsınız

A-TAKIMI

• arkadaşlar hepinize tekrar merhabalar...

buradaki üstadlarımın tavsiyeleri üzerine ihtiyacım olan o ringleri araştırdım ve sonunda buldum. yardımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.

istanbul bahçelievler ve civarındaki arkadaşlarım, ayrıca forum da bu o ring lerden muzdarip olan arkadaşlar ürünün teminini sizlere sağlayabilirim.

oto sanayii sitesindeki tamirci ustalarımın yardımlarıyla bir kaç yedek parçacı da bu ringlerden buldum ve ellerinde bol miktarda var.

hepinize iyi akşamlar dilerim, tekrar teşekkürlerimi sunarım...

Amat victoria curam

• saygı değer üstadlarım ve arkadaşlarım;

bu da en sonunda o ring ini bulup toplama ve temizlik işlemini bitirdiğim webley raider 4.5 cal tekli tüfeğim...

gururlar sunarım :)

[Resim Engellendi: http://i51.tinypic.com/2mglafn.jpg]

Amat victoria curam

• İyi atışlar dileriz.. :) güzel bir tüfektir kendileri.

filinta

dulce bellum inexpertis

• saolun teşekkürler. tüfeğimin güzelliklerini keşfedeceğim inşallah.

Amat victoria curam

• güle güle kullanın

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• saolun arkadaşlar. 15 dakika önce pompamı teslim aldım kargo dan. sormak istediğim dolum aparatını tüfeğe taktın dan sonra kaç bar'a kadar hava basmaya dikkat etmeliyim ve nelere dikkat etmeliyim?

şimdiden teşekkürler...

Amat victoria curam

• arkadaşlar ve üstadlarım pompam ile tüfeğimi doldurdum ve garajıma gittim bir kaç atış için pelleti koydum tetiği çektim fakat '' tınnn'' diye bir ses ve pelletin nereye gittiği de belli değil hedefi vurmadı. sorun nedir acaba?

yardımcı olursanız sevinirim.

hayırlı akşamlar...

Amat victoria curam

• sanırım dürbünle atış yapıyorsunuz ve dürbün ayarlı değil . dürbünü ayarlamanız gerekir. dürbün markası ve çapı nedir . yandaki ve üsteki vidalardan ayarlamak gerekir.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• üstadım sorunum dürbün değil pellet bildiğim kadarı ile namludan çıkarken biraz ses yapıyor ama şuan sadece kurma kolunu çekip pelleti koyuyorum ve tekrar kurma kolunu kapatıyorum tetiğie bastıktan sonra tınnn diye bir ses çıkıyor ve pellet de çok düşük bir hızla çıkıyor.

Amat victoria curam

• namlu ucuna elimi koyuyorum çok az bir hava çıkıyor tüfeği sökeyim dedim ama içinde hava var ve o yüzden cesaret edemiyorumda.

önerebileceğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Amat victoria curam

• ;#^+. çözüm önerisinde bulunabilecek arkadaş yokmu daha ilk atışımı yapamadım bu silahla lütfen yardım edin.

please some body help me...!

Amat victoria curam

• o ringlerde hava kaçağı var tüfeğin söktüğün yerlerini tekrar sök ve incele oringler çok önemli hava transferinde
    bide sökerken resimler sen daha iyi yardımcı olunur kolay gelsin

^uzaktan cesur olmak kolaydır^

• abi şuan silahı söktüm sadece tüfek üstündeki tüpün valflerini sökemiyorum çünkü tüp hava ile dolu. valflerde bir hava kaçağı olduğunu sanmıyorum çünkü ringleri yeni değiştirildi.

Amat victoria curam