oriental marka palavra 6-24x44

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Oriental marka 6-24x44, + reticle, önden paralax lı dürbün.
    tasko marka 3-9x40 mildotlu reticle, paralax ayarsız dürbün.
    tek farkları görünüşleri ve reticle tipleri.(oriental çok şık görünüyor önden paralax ayarı olması artısı)
    ne yazıkki işlevsellik aynı kalitede değil.tasko 9x zoom da, orientalin 24x zoom da verdiği yakınlaştırmayı veriyor.
    lafın kısası 24 kat yakınlaştırma falan yok yine sahtekar satış politikası.(200 liralık hatsan tüfeği 400 liraya satanlarda bunlar)
    isteyen silah dünyasından alabilir.ben aldım fiyat makul ancak 9x zoom u 24x e yaymışlar.
    oriental i, yaylı tüfeklerde ağırlık bakımından tavsiye etmem, ama görünüm olarak güzel bir dürbün ve parlax ayarı olması avantaj tepmesi az olan silahlarda fiyatına göre uygun.
    tasko herçeşit tüfekte gönül rahatlığı ile kullanılabilir (tecrübe ile sabit, referansı;crosman 2100, hatsan mod 125, crosman 1077, diana mod 54 hepsini gömdü sırada webley patriot) hala sapasağlam.
    ikiside alınabilir, arlrında pek bi fark yok.

• ben de bazı tascoların (çançinçon tascosu) 9x inin benim eski dürbünün 3x inden az büyüttüğünü fark etmiştim bir gün :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• üstad oriental mi daha kullanışlı olur mod 125 in üzerine tasko mu ...benim kastedtiğim taskolarda gittigidiyordaki taskolardan ..orjinalliği konusunda bi fikrim yok

• tepmeli silahlarda dürbün ne kadar hafif olursa aynı orantıda dayanma süresi artar, tabi dürbünün kaliteside önemli.tasko remington hillman oriental hepsi çin malı ve belirli bir standartı yok hafif ve gözüne hoş geleni seçmelisin.

• galiba oriental daha alımlı duruyo ama dürbün boğazı kaç acaba ayağa uyarmı powerline dürbünüm vardı boğaz çapları aynı mı acaba havalı silahlar için mi üretildi acaba çünkü havalılar öne tepiyo ..bi kutu mermi sıkınca dağılmasın ..bide silah dünyasında kalmamış ..başka biyerden aynı dürbünü temin edebilirmiyiz