Yay Nasıl Çıkartılır ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sizin hesap tablosundan baktım 188 mt/sn ben tabancalara baktım hw 45 4.5 cal 170 mt/sn diana p5 magnum 170 mt/sn o zaman stutzen beş para etmez bir tüfek tabancalarlla aynı bununla uğraştanmaktansa sizin yapacağınız tüfekten almak en iyisi sizin tüfeğin özelliği hatırında kaldığı kadarıyla 1250 fps 22 cal ne zaman bitecek ilk alacaklardan biri olmak isterim iyi haberlerinizi bekliyorum sayğılarımla

FEİNWERKBAU 600

• Official Post

İnşaallah bahara hazır olur,yani öyle ürettim sattım olmuyor,işin resmi prosedürü,garanti belgesi,izinleri vs...

Fakat o tabancalarda öyle yazdığı gibi değil.

• ya arkadaşlar çıldıracam yaaa. :cursing:

ben nerden hw 100 için dolum tupü ayarlayabilirm bana bir site veya numara verebilecek olan varmı..

teşekkürler...

• Mersin'de scuba/dalış okulları olması lazım, birine gidin tüp doldurup doldurmadıklarını veya nereden doldurabileceğinizi öğrenin, bunun yanısıra bu okullarda hesaplı kullanılmış scuba tüpüde bulabilirsiniz veya size sıfır tüp bulmadada yardımcı olabilirler .

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Sahibinden coma gir ilan no 4965997 yaz karşına çıkar burada 9 adet tüp 5 adet regulatör var tüp fiyatı 350 ytl iyi bir pazarlık yap ucuz fiyta alısın her halde kışa girdik nede olsa iyi günler bulamazsan haber ver

FEİNWERKBAU 600

• alcağınız tüplerin periyodik kontroleri ,son test zamanı önemli genede alırsanız tes ettirmeyi unutmayın.saygılarımla :thumbup:

• alcağınız tüplerin periyodik kontroleri ,son test zamanı önemli genede alırsanız tes ettirmeyi unutmayın.saygılarımla :thumbup:

+1

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png