Havalı Silah Poligonu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, aranızda havalı silah poligonu açan veya bu konuyu araştırmış birileri var mı? İnternette bu konuda hiç yönerge yok, izin,ruhsat vb. konusunda hiç birşey bulamadım. Bu konuda bilgisi olupta, paylaşanlara şimdiden teşekkürler.

Hatsan Mod 125 5.5mm - Optima 3-9x32 - Barska 1X22x33 RED DOT (Emektar)
    Hatsan BT65 LW 5.5mm - Optima 3-12x44 AOE
    Kral Canas 12.Cal Kinetik Slug
    Gamo PT-80
    Crosman 1088

• Havalı silah için özel bir poligon varmı bilmiyorum fakat normal poligonlar ve TEAM buluşma noktaları mevcut bu yerlerde atış uygundur...

saygılarımla...

• Eskiden İstanbul'da Pazartekke'de bir adet vardı, yaklaşık 2-3 sene kadar önce kapandı. Kapanmasında biraz da havalı silah camiasının suçu var, çok güzel bir atış alanı olan, kağıt ve field targetlerin olduğu modern bir tesisti, ben silahım olmadığı zamanlarda çok ucuza orada atış yapardım mevcut silahları kullanarak. Sanırım ekonomik koşullardan dolayı kapandı..

Stoeger X20 Suppressor .22 cal
    Zoraki HP-01 .177 cal :thumbup:

• Cevaplar için teşekkürler, Sivas'ta ki işletme güzel bir yere benziyor. Bizim bu bölgede aklımızda olan, tamamen açık hava poligonu. Araştırmaları yapıyoruz hala, prosedürleri öğrendiğimde buradan paylaşacağım.

Hatsan Mod 125 5.5mm - Optima 3-9x32 - Barska 1X22x33 RED DOT (Emektar)
    Hatsan BT65 LW 5.5mm - Optima 3-12x44 AOE
    Kral Canas 12.Cal Kinetik Slug
    Gamo PT-80
    Crosman 1088