19.11.11 Biz Buluşalım Gerisi Bahane Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bence herzamanki yerde buluşalım..İstek ve Talep varsa kesin kişi sayısı netleşirse.katılmak isteyen, istemeyen belli olur. duruma göre organize yapılır.çamlığa çıkılır.
    Geçen hafta neredeyse 10 kişilik nevale ve mangal malzemesi ile cıktık..4 kişi olduk..sayı belli olmadan mangal organizesi uygun olmuyor.
    Mangal olunca,Uzun süreli kalamayacak arkadaşlarda gelmekten imtina edebilirler.
    Mangal işi, ya birlikteyken.. "hadi cıkalım" diyerek ani kararla yapılacak,yada en az bir hafta öncesinden Kesin sayı belirlenip görev dağılımı yapılarak olmalı

Yarın için Ben 5 Adet Sincap getireyim. Değişik mesafelerde atış ve dürbün kullanma teknikleri alıştırması yapalım derim.

A Takımı Üyesi

• Haklısın Osman Abi, kaç gibi gelirsin, sabah erken saatlerde çok soğuk oluyor, 9 a kalmaz heramanki yerde olurum ben. Bneim paketi de getirebilir misin Osman Abi.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Erdinç,,Kesin Saat vermeyeyim , 9-10 arası gelirim.Paketi koydum arabaya.Sende Tüpleri dolu getirmeyi unutma..Benim Scubada 150 bar hava kalmış.

A Takımı Üyesi

• Tamamdır Osman Abi, ben de 9 gibi ora olurum.

Cricket 5,5 mm PLB

• Gelme imkanınız varsa gelin, tüfek problem değil hocam.

Cricket 5,5 mm PLB

• Sabah ben de sizlerle tanışmak için gelmeye çalışırım ama daha önce hiç gelmediğim için tam olarak nerede buluşuyorsunuz bilmiyorum. Sabah 8 gibi paint ball e gelsen sizlerden bir arkadaşı bulabilir miyim acaba?

bulursunuz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben sabah 08:30 da paintballdayım, eminim benden başka gelenler de olacaktır. Ateşli atacak olanlar ( Levent ve Kamuran Abi ) Fazla gecikmeden inin aşağı

Cricket 5,5 mm PLB

• Geçen seferki buluşmanın kokusu Malatya'ya gelmişti. Bu buluşmadı rüzgarı doğudan alın da Batıya doğru gitsin bari...Buluşan var buluşamayan var, yiyen var yiyemeyen var kardeşim ... aman çayı unutmayın, içinizi ısıtır. :thumbup:

• Mangal iptal oldu komutanım maalesef, başka zamana erteledik. Ankara pek bir soğuk bu aralar da.

Cricket 5,5 mm PLB

• Aslında ateşin başında güzel olurdu ama Ankara ayazı,soğuğa yiğitlik olmaz, adamı çarpabilir. İyi buluşmalar ve atışlar diliyorum Ankara Team'e. Bugün biz de Hakkari'de bir buluşma yaptık ateşli ve bol barut kokulu bir buluşma oldu. HK33 100 metre, KANAS 300 metre, 40 mm Bombaatar 200 metre, M4A1 25 metre. Kar yağışı altında zevkli oldu.

• ne yazık ki katılamayacağım. iyi atışlar, afiyet olsun.

Falcon Prairie Bull Barrel Lighthunter - Walnut - .22 thumbup.png
    Crossman C11

• Ben de koçgan ile çift tetik çalışması yapayım bari 10m ;#taban^l

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ankara team şimdi deli gibi atış yapıyor..bizde burada mesai..haksızlık bu yaww haksızlıkk:((

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• ankara team şimdi deli gibi atış yapıyor..bizde burada mesai..haksızlık bu yaww haksızlıkk:((

nazar etme ne olur, (başka iş bul, istifa et, emekli ol) seninde olur :P

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Güzel bir gündü, sabah erken saatlerde tepelerde Levent'le birlikte yükselen ateşimizi düşürdük, sonra aşağıda havamızı attık... Baktık ateşimiz pek düşmemiş yine tepelere çıkıp son noktayı koyduk. Oh be kendime geldim...