Patriot 1 nesil kırılan tetik parçası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://img228.imageshack.us/img228/1073/resim04gy9.jpg
    Selamlar arkadaşlar
    tetik gurubundaki parça tam pim yerinden kırıldı nerden yedek alabilirim bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

şimdilik pistonlularla idare ediyor,pcp lerin gelmesini bekliyorum

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen acs ().

• abi zannedersem tüfeğin daha çok yeni hatsanı bir ara derim garanti kapsamında olabilir tetik tertibatı yani beleş yaptırma açısından diyorum

• izmirdeki güngör av a gönderdim hatsan bakmıyormuş o bakıyormuş tamir işlerine zaten sevmedimdi tüfeği extra masraf cıkarması da cabası oldu tövbeler olsun bir daha yerli tüfek alırsam

• Geçmiş olsun, sinir bozan bir durum. Kısa zamanda çözülür umarım. Satılıklar bölümünde yeni bir patriot olacak sanırım :)

• geçmiş olsun abi inşallah fazla masraf çıkarmazlar..abi birde bu na şans mı denir başa gelen çekilir mi denir nası diyeceğimi bilmiyorum ama sonuçda kul yapısı bu kırılmaz diye birşey yoktur..böyle sorun gerçek avrupa yapım silahlarda da olabiliyor ancak garanti kapsamı içinde ise ve kullanıcı hatası diye suçu kullanıcıya atmazlar ise böyle sorunlar ile karşılaşa biliyor insan

• sağolun dostlarım ya sorun kırılmasında değil zaten hiç sevmemiştim tüfeği extradan bu çıkınca daha da sinir oldum yoksa parası pulu masrafı da önemli değil oraya hassas dökümden bir parça yapmışlar çalışan yük gören parçalar dolu malzemeden yapılır hassas döküm olmaz ben tüfek parçası yaptıgım için neyin ne oldugunu nasıl olması gerektiğinini az biraz bilirim ve hassas döküm kalıplarını da yaparım döküm tekniğini malzemenin nasıl döküldüğünü zaten biliyorum maliyet derdinden dolayı iyice abartmışlar dogru 300ytl ye bu kadar olur fazlada kızmamak gerekir kısaca (yerli malı aklı olan fazla yanaşmamalı)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen acs ().

• bu patriotlar yavaş yavaş dağılıyo ha arkadaslar coğu kişinin ayrı seylerden sorunu olduğunu duydum

• Official Post

300 YTL ye 700 - 800 YTL lik silahların yeteneklerine sahip oluyorsunuz,dediğiniz gibi,bu parçalar keşke döküm değilde dövme malzeme olsaydı,ama bazı arkadaşlarda hatalı kullanımla kırabiliyorlar,ben yine de bu fiyata bu silahın mükemmel olduğu inancındayım,aşırı güç beklenilen pistonlu silahlarda bu tür sorunlar her zaman yaşanabilir ve sanmayınki HW80 - HW90 - Gamo1250 - 350 Magnumlar sorunsuz,bu silahlardan da buna benzer bir çok sorun yaşayan arkadaşların sorunlarını çözdüğüm için biliyorum,kimse silahı kötülensin istemediği için yazmıyor.

• Çok doğru, bende bu tüfek bu fiyata çok çok iyi olduğu inancındayım.

Canım sıkıldıkça Red Dot ile atışlar yapıyorum, 15 metre filan, genelde örnek pellet atıyorum ki buna rağmen tüfekteki sadece tek sorun kurma kolu, ara ara kurulmamazlık yapıyor, aniden kurunca kuruluyor ama, yaklaşık 2000 pellet atmışımdır bunların 1500'ü örnek pellet, patlatıyor pelletleri. :)

• Official Post

Çok doğru, bende bu tüfek bu fiyata çok çok iyi olduğu inancındayım.

Canım sıkıldıkça Red Dot ile atışlar yapıyorum, 15 metre filan, genelde örnek pellet atıyorum ki buna rağmen tüfekteki sadece tek sorun kurma kolu, ara ara kurulmamazlık yapıyor, aniden kurunca kuruluyor ama, yaklaşık 2000 pellet atmışımdır bunların 1500'ü örnek pellet, patlatıyor pelletleri. :)

Onur senin silahın ara ara kurulmama nedenleri,tamamen kurma kolunun teneke olup boyunun kısalmış olmasından kaynaklanıyorki aylar önceki yazımda da bu kolların mutlaka değiştirilmesine değinmştim,nitekim kollar yapıldı da satışa sunulamadı vakitsizlikten.

• mustafa abi kurma kolu satılınca bende talibim, tüfekten oldukça var. yapılan sayı ihtiyacı karşılamazsa ön siparişle tekrar üretim olur umarım.tüfeği dağıttım plastik parça göremedim.tüm parçalar oldukça kaliteli. abimizin yaşadığının tamamen şansızlık olduğunu düşünüyorum. bu fiyata böylesine bir tüfeğe sahip olduğum için size ne kadar teşekükür etsem azdır. tüfeği sevmemesi beklentilerinin farklılığından olabilir, bu küçük sorunun patriot düşünen (1. nesil) arkadaşların gözünü korkutmamaısnı tavsiye ederim. taner

webley patriot 5.5

• bu patriotlar yavaş yavaş dağılıyo ha arkadaslar coğu kişinin ayrı seylerden sorunu olduğunu duydum

patriotla yaklasık 1500-2000 pellet harcadım herhangi bir sorununu görmedim kurma kolunda hiçbir sorun yok 300 liraya son derece isbetli ve güçlü bir silah ayrıca hatsanın tamir işlerine bakmadıgını kim söyledi bu konuda son derece ilgililer muhtemelen para almadan parçayı değiştirirler

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• hatsana telefon ettim biz bakmıyoruz güngör av bakıyo o işlere diye beni kendileri oraya yönlendirdi
    ayrıca yukarıda bi arkadaşın yazdıgı gibi plastik parça demedim ben hassas döküm dedim neyse sorun çözülür kazası belası olmasın yeterki

• haklı olabilirsiniz plastik parçadan kastım çok adi hemen kırılıverecek anlamındaydı. döküm derken ne demek istediğinizi anladım. yinede adi parça yazmak yerine plastik yazmayı tercih etmiştim. durum bundan ibarettir.

webley patriot 5.5

• abartmışlar dogru 300ytl ye bu kadar olur fazlada kızmamak gerekir kısaca (yerli malı aklı olan fazla yanaşmamalı)

Bu sözünüze kesinlikle katılmıyorum !!
    Seri imalat ile üretilen Herhangi bir üründe heleki birde ucuza yapıp mümkün olan en iyi performansı vermesi beklenen bir üründe hata veya aksaklıklar çıkması sanırımki sizinde anlayış gösterebileceğiniz bir konudur
    Mesleğinizi, Sanayici olarak yazmışsınız ancak (yerli malı aklı olan fazla yanaşmamalı) gibi bir yazı eklemeniz kanaatimce çok ağır olmuş
    Benim Size önerim Daha ucuz ve Yerli malı olmayan Çin Malı tüfekler almanızı tavsiye ederim

• öncelikle üreticinin birinci vazifesi kaliteli ayıpsız mal üretmektir.
    fiyatı ucuz olması kalitesiz olmasını gerektirmez .
    bu fiyata bu iş te bu kadar olur mantığı kanımca çok uygunsuzdur .
    saygılarımla

• öncelikle üreticinin birinci vazifesi kaliteli ayıpsız mal üretmektir.
    fiyatı ucuz olması kalitesiz olmasını gerektirmez .
    bu fiyata bu iş te bu kadar olur mantığı kanımca çok uygunsuzdur .
    saygılarımla

ben bu anlamda söylemedim
    bir üründen binlerce yapılırken arada şansa birisine hatalı bir ürün gelmesi tüm ürünleri kötülemeyi gerektiemez
    bugün nice kendini kanıtlamış markalar dahi ürünlerinde HATALI parçalar çıkabiliyor bu tüm ürünleri kötüleme anlamına gelmemeli

• bu akşam bir arkadaşım dedki bizim dükkanın karşısında belediye nin reklam tabelası vardı 27 metre uzaklıkda yaklaşık 5 santim lik tahta dedi delmez ben dedim deler atış yaptım gittik beraber baktı delmiş geçmiş tahtayı