07.01.2012 Yılın İlk Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yarın 09:30 da geçen hafta buluştuğumuz arazide toplanıp saat 10:00 da yeni mekana geçeceğiz. Yeni yerimizde yapmayı planladığımız işler için bir başlangıç yapmayı düşünüyoruz. İşi olmayan arkadaşları mutlaka bekliyoruz.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Ben 9-10 Arası ordayım.....Yeni Mekan Sabah Saat 9 da açılıyor bilginiz olsun.

A Takımı Üyesi

• şimdiden kazasız belasız bol neşeli bir buluşma diliyorum tüm arkadaşlara,erdinç bey yolunuz düşerse malatyaya bekliyoruz:)

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Arkadaslar Evinde is yerinde ip olan varsa yarın getirsin, sınır belirlemek kazılacak alanı çevirmek icin
    lazım olacak , ben hazırlamıştım ofiste unuttum :(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Burdaki başlığı da yanlış açmışım, kusura bakılmaya. 07.01.2012 Cumartesi günü olacaktı :) ben sabah 10 a kalma orda ourum.

Cricket 5,5 mm PLB

• Erdinç.....Tarihler karıştı..

http://youtu.be/itCLym0pj-4

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

A Takımı Üyesi

• Tam başlığı açacağım sırada bebek ağlamaya başladı Osman Abi, ondandır :)

Cricket 5,5 mm PLB

• tuğçe nin ısırılmalık zamanı geldi galiba :)

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• inşallah kalkarsam geleceğim.

Falcon Prairie Bull Barrel Lighthunter - Walnut - .22 thumbup.png
    Crossman C11

• Gelebilmeyi çok isterdim ama, gözlerimin mikrop kapması nedeni ile görme görevlerini tam olarak yerine getiremiyorlar. Bu ara, tersliklerden bi kurtulamadım gitti. :(

Çok geçmiş olsun, gözlerinize çok ama çok dikkat edin. İnşallah tez vakitte iyileşirsiniz.

Yeni bir yıl, yeni bir mekan...A(AA)-Team üyelerine isabetli ve eğlenceli atışlar dilerim.

• Abi çok teşekkür ederiz, inşallah en kısa zamanda gelirsiniz. Saygılar

Mustafa kardeş çok geçmiş olsun, yapabileceğimiz birşey olursa çekinmeden haber ver. Saygılar

Yarın sabah yeni mekanda görüşürüz. Unutmadan elinde evinde uzunca ip olan varsa getirebilirse çok iyi olur, bir de Serdar metre istedi bende onu getireceğim. Saygılar

• geçmiş olsun Mustafa .

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• geçmiş olsun.

Crossman C11

• Cüneyt hadi yat artık, bak sabah erken kalkamıyorsun sonra. Saygılar #hims #hims #hims

• kalktım kardeşim, geliyorum £tabanxalı$

Crossman C11