Gamo hunter 1250 KUNDAK

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi aksamlar,
    Gamo hunter 1250 kundagim catladi, tam kurma bolumunun oldugu yerden, simdi siz tecrubesi ve bilgisi olan arkadaslardan bir ricam var. Ben bu kundag tamir ettirebilirmiyim. Yenisini nerden alabilirim. Ona uygun baska bir markanin kundagi da varmidir? Lutfen yardimlarinizi bekliyorum.....
    Cok tesekurler

• güzelce yapıştırabilir ya da tamir ettirebilirsiniz. Gamo' nun Türkiye distribütöründen yeni kundak isteyebilirsiniz. Başkabir kundağın, işlem görmeden uyacağını sanmıyorum. Ya da bir kundak ustasına sıfırdan kundak yaptırabilirsiniz. Her durumda da, kundak vidalarını iyice sıkmayı unutmayın.

• güzelce yapıştırabilir ya da tamir ettirebilirsiniz. Gamo' nun Türkiye distribütöründen yeni kundak isteyebilirsiniz. Başkabir kundağın, işlem görmeden uyacağını sanmıyorum. Ya da bir kundak ustasına sıfırdan kundak yaptırabilirsiniz. Her durumda da, kundak vidalarını iyice sıkmayı unutmayın.

İlginiz icin tskler. Fakat distributorde parca yok. Yeni gelip gelmeyecegini de bilmiyorlar. Tamir ettrirebilecegim bir yer varsa bildiginiza lutfen paylasirmisiniz. Tskler

• Kendiniz yapabilirsiniz, JB WELD diye güçlü bir yapıştırıcı var, bauhaus, koçtaş gibi yerlerde bulabilirsiniz, 28 lira civarı. çiftli, karıştırılarak kullanılıyor. aslında metal için fakat tahtayı daha iyi yapıştırıyor, öyleki zorlandığında yapıştığı yerden değil başka taraftan kırılıyor. yalnız çeşitleri var, hızlısından değilde yavaş donanından, ve arkasını okuyun 300 dereceye dayanıklı olan çeşidi. yapıştırılacak çatlak temiz ve kuru olmalı, çatlak işkence, kelepçe gibi aletlerle sıkıştırılmalı, bir gün beklenmeli. orijinal sağlamlığında olur merak etmeyin. yalnız daha önce çatlağa sebep olan gevşemiş yerleri kontrol edin, kolay gelsin.

• Tesekurler tum bu biclgileri degerlendirip sonunda isi kendim yapacagim. Durum bunu gosteriyor. Lakin. Birsz is ustunde denemeler yapmaliyim herhalde.... Tskler