HATSAN idare ile servisi karıştırmayalım ...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Pompa Servis i ni Hatsan mutlaka ele almalı ...
    Zira servisde yapılan hatalı personel davranışları Firmaya maledilebiliyor...
    Bu konuda Firmaya leke getiren bu duruma Hatsan bir önlem almalı...

Servisin yaptığı hataları idare olarak müşteriyi memnun ederek çözmeye
    çalışıyorlar... Dolayısıyla şikayet idare ile ilgili değil servisdeki personel
    hataları ile ilgilidir...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen tyilmaz ().

• Sizin hatsanla bir bağınız varmı bilmem varsa kusura bakmayın lütfen ancak senelerdir hatsanın servisi dedik çok iyidir dedik tüfeğimin bir tetik arızası oldu ben bile yapabilirdim ancak garanti kapsamından çıkmasın diye yapmadım servise fabrikaya gönderdim hatsanın ilk ve önemli fabrikalarından olan izmirdeki fabrikası yarım saatlik bir yol kadar uzağım 10dklık bir işlem belki sürmez tam 2 haftadır dalga geçercesine tüfeğininzin çıkışını yaptık 1-2 gün içinde elinizde olur gelmiyor tekrar arıyorum 2 gün sonra bana dedikleri bugün çıkışını yapacağız sabır diyorum bekliyorum 2 gün geçiyor tekrar arıyorum (bu sefer başka biri çıkıyor) bana dedikleri sizin tüfek hangisiydi neyse işte tarif ediyorum tüfeği buluyorlar birde ne öğrenelim daha tüfeğe bakmamışlar bile ve yine bana kusura bakmayın hemen ilgilenip onarımını yapıp bugün kargoya veriyoruz yarın elinizde olur diyorlar yoğunluğumdan dolayı son 3 ayımın tek tatil günü bugündü keyifli bir atış günü geçirmek istiyordum ancak mağlum... kısaca hatsan bu kadar iyi bir fabrikaysa ve en çok tüfeklerini satarken övündükleri servisiyse bu olayın sadece benim başıma geldiğine inanmak istemiyorum madem öyle buna neden bir önlem almıyor tek suç personel değil idaredede suç olduğunu düşünüyorum saygılar iyi günler...

• Sizin hatsanla bir bağınız varmı bilmem varsa kusura bakmayın lütfen ancak senelerdir hatsanın servisi dedik çok iyidir dedik tüfeğimin bir tetik arızası oldu ben bile yapabilirdim ancak garanti kapsamından çıkmasın diye yapmadım servise fabrikaya gönderdim hatsanın ilk ve önemli fabrikalarından olan izmirdeki fabrikası yarım saatlik bir yol kadar uzağım 10dklık bir işlem belki sürmez tam 2 haftadır dalga geçercesine tüfeğininzin çıkışını yaptık 1-2 gün içinde elinizde olur gelmiyor tekrar arıyorum 2 gün sonra bana dedikleri bugün çıkışını yapacağız sabır diyorum bekliyorum 2 gün geçiyor tekrar arıyorum (bu sefer başka biri çıkıyor) bana dedikleri sizin tüfek hangisiydi neyse işte tarif ediyorum tüfeği buluyorlar birde ne öğrenelim daha tüfeğe bakmamışlar bile ve yine bana kusura bakmayın hemen ilgilenip onarımını yapıp bugün kargoya veriyoruz yarın elinizde olur diyorlar yoğunluğumdan dolayı son 3 ayımın tek tatil günü bugündü keyifli bir atış günü geçirmek istiyordum ancak mağlum... kısaca hatsan bu kadar iyi bir fabrikaysa ve en çok tüfeklerini satarken övündükleri servisiyse bu olayın sadece benim başıma geldiğine inanmak istemiyorum madem öyle buna neden bir önlem almıyor tek suç personel değil idaredede suç olduğunu düşünüyorum saygılar iyi günler...

Hatsan ile bir bağım yok , teknik servisi ise berbat size katılıyorum bu konuda ...

Servis.................
    Arıza tesbiti : 0
    Müşteri memnuniyeti :0
    Sorunun çözümü : 0

Teknik servisdeki benim cihazım ile ilgilenen kimsenin kalifiye eleman olup olmadığı konusunda ciddi şüphelerim var...
    Teknik Servisde ürün kabulde olabilir bir şahıs var; benim firmam olsa bir dakika tutmazdım ...

İdare ise gayet ilgilendi onlarında hakkını yemek istemem...

Hatsan; bu servisin kendisine leke getirmesine bir an evvel bir çözüm getirmeli bence...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• Ben özel bir işim için gitmiştim, tüfekle ilgili bir kaç sıkıntım da vardı, özel işimi yapamayacaklarını söylediler ama tüfekle ilgili problemleri hemen hallettiler... Belki de yüz yüze olmayınca işleri sallıyor olabilirler...

• Haklısınız geçmiş olsun umarım bir daha böyle bir sorunla karşılaşmazsınız...

O servisdeki şahsa bir daha ürün göndermeyi düşünmüyorum .. bu işin çözümü bu belki de ...

Servise telefon ediyorsun bir contanın ölçüsünü istiyorsun o zatı muhterem "yetkimiz yok" diyor ... sanki nato dan askeri bilgi istiyorsun !!!!

Başka bir yetkili ile görüştük ürünü gönderin bizzat ilgileneceğim dedi .. sorun kişilerin karekterleri ile ilgili olabilir ...
    Kangrenli yeri kesmek lazım belkide ...

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen tyilmaz ().

• İdare iyi, Servisi kötü diye birşey kabul edilemez.

Bir ürünün servisi kötüyse, idaresi de kötüdür.

Servisi kötüyse, bu durumu düzeltecek birim idarenin ta kendisidir.

* FX Gladiator DA + Nikko Stirling Platinium Nighteater 30 (10-50x60FT)

• İdare iyi, Servisi kötü diye birşey kabul edilemez.

Bir ürünün servisi kötüyse, idaresi de kötüdür.

Servisi kötüyse, bu durumu düzeltecek birim idarenin ta kendisidir.

+1