Acemi ellerde silahın zararları.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Adam karısına .50 cal Desert Eagle tabancayı vermiş. Sanırım kafasını yarıp kurtulmak istedi karısından. #hims

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• ya kardesim 1680fout pount diyorum 50 cal diyorum 473m/sn diyorum action ekspres diyorum sen gidip 50callik pardon 50kg lık kıza attırıyon ;hirr; ayıp yav yarmıs kızın kafayı kesin bi art niyet var bu işte ya hadi hayırlısı ;lol;

saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Üreticinin sitesinde bile uyarı yazısı var, .50 AE bileğe yüksek kuvvet uygular diye :) Ayrıca .500 S&W ile kafayı yaran da var :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• birde bu var

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• sadistçe bir tutum kınıyorum ;şrofls;.

• elinin hamuruyla erkek işine karışmak , burnunu sokmak diyorum ;#taban^l ayrıca adamın tişörtünde fuck y'all texas yazıyo :him:s ne demek istiyo ki :) ya texas lılarla yada bizimle bi alıp veremediği var...

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• Valla ben nişanlıma havalı tüfeği verdiğim ilk hafta 10metreden 1litrelik kola şişesini vuramazken şimdi benden daha iyi :thumbup:

Herkesin ateşli silah olsun havalı olsun ilk başta doğru şekilde öğretilip tehlikeleri hakkında uyarılması şart bence... ;)

• Arkadaşlar,dürbünlü tüfek ile atan kızın videosuna iyi bakın.Kız dipcik i omzuna yerleştiremiyor,yanlış yere yerleştiriyor.Adam gibi omuzuna yerleştirseydi bi sıkıntı çıkmazdı.Steyr marka keskin nişancı tüfegiyle bile sıkıntı yaşamadım,muhtemelen oda yaşamazdı :)

Walter Falcon Hunter Edit 5,5 mm+optima 3-9x32 ;avci;

Star Huğlu 4,5mm +Nikula 4x32 m;s,S
    Yavuz 16 Compact MC MKE
    ;,;-