airarms s510

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Allah hepinizden razı olsun,Daha iyileride hayırlısıyla sizlere nasip olsun

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız, belasız, keyifle kullanmanızı dilerim.

• abi çok sevindim yarın ararım seni sabah istersen seni kaçırabilirim:) gidelimmi poligona

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• cem bugun yoğunluk vardı galiba,görüşemedik.Dün tuncay hocamıda aradım ama müsait değildi galiba! dönüş yapmadı!
    Neyse,kesinlikle acilen atış yapmamız lazım

abi maşallah gelinlik kız gibi duruyor :)olmazsa biz cem üstadımla takı alıp önce hayırlı olsuna gelelim :thumbup:

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Mehmet Abi;

Maşallah diyorum tekrar, hayırlı ve uğurlu olsun. Bence tez vakitte atış yapmamız lazım ama hafta içi ben müsait olamıyorum. Siz Tuncay Hoca'mla gidebilirseniz gidin atışa. Hava güzel olursa haftasonu buluşup Krono sonuçlarına bakarız. Biz bu aralar Malatya semalarını süslüyoryuz.

Sağlıcakla....

• Mehmet Abi;

Maşallah diyorum tekrar, hayırlı ve uğurlu olsun. Bence tez vakitte atış yapmamız lazım ama hafta içi ben müsait olamıyorum. Siz Tuncay Hoca'mla gidebilirseniz gidin atışa. Hava güzel olursa haftasonu buluşup Krono sonuçlarına bakarız. Biz bu aralar Malatya semalarını süslüyoryuz.

Sağlıcakla....

abi çok sevindim yarın ararım seni sabah istersen seni kaçırabilirim:) gidelimmi poligona

Kardeşlerim benim,çok teşekkür ederim,zaten şu kar bir kalksın her hafta gideriz İnşaallah

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin. Tüfeği nereden aldınız.?