Arkadaslar Yardim Lütfen!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • SLM arkadaslar bende de 125 in ikizi walter var ilk aldıgımda muazzamdı 20 metreden sigara kalem 30 metreden gazoz kapagı vurabiliyordum ama sımdi namlu oynuyor isabetli atıs yapamaz oldum bide sanki bos atıyormus gibi yüksek ses cıkartıyor tüfek :( ne yapmalıyım fabrikayla mı irtibata geceyim .

• SLM arkadaslar bende de 125 in ikizi walter var ilk aldıgımda muazzamdı 20 metreden sigara kalem 30 metreden gazoz kapagı vurabiliyordum ama sımdi namlu oynuyor isabetli atıs yapamaz oldum bide sanki bos atıyormus gibi yüksek ses cıkartıyor tüfek :( ne yapmalıyım fabrikayla mı irtibata geceyim .

Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız yardım eden birileri elbette olacaktır.
    Saygılar

• Namlunun nereden oynadığını açık olarak anlatmamışsınız. Kundaktaki civatalar gevşek ise siz sıkabilirsiniz. Sesli atmasına oring yıpranması sebep olur yine siz değiştirirsiniz.. Fakat iki arızayı birlikte düşünürsek, tüfeği kapattığınızda tam olarak kapanmadığı en mantıklısı ve tamire gitmesi gerekir. SAYGILAR

• Aslında namlunun nereden oynadığı çıkan sesten belli, namluyu bloğa bağlayan pim kullanımdan ötürü namludaki yatakta boşluk yapmış sanırım boş atışta çıkan seste bu boşluktan ötürü contanın hava transfer deliği ile namlu arasında sızdırmazlık görevini görememesinden kaynaklanıyor sorunun çözümü için fabrikaya göndermeniz gerekebilir. Saygılarımla.

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Biz ne diyoruz siz ne diyorsunuz...

Aynen öle kardeşim ben de yırtınıyorum ama halen sesimi duyurabilmiş değilim. Saygılar

• Biz ne diyoruz siz ne diyorsunuz...

Samet abi ne desen haklısın u½%;

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Doğru diyorsunuz ama eylem gerçekleştiği için iki satır yazalım dedik :P

• arkadaslar ilgi ve alakanız için hepinize tesekkür ederim oynama muhabbetine gelince namlunun ucu varya en ince boru merminin cıktıgı onun baglantı yeri önceden oynama saga sola dönme seklindeydi umursamamıstım simdi namlu sallanıyor tüfegin dürbününü sıfırladım harikaydı 15 metreden süper 40 metrede alakasız yere atıyo moralim bozuldu ayda yılda bir tüfegi cıkartıyorum onda da bunlarla ugrasınca sogudum bu işlerden telefon actım aldıgım yere getir bi bakalım dediler cuma götürecegim....