Stoeger X20--X50

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese Merhabalar
    Havalı tüfek almayı düşünüyorum Stoeger X20 ile X50 arasında kaldım.X20 nin etkili atışlar yaptığı sitede bir çok konuda yazmış arkadaşlar ama x50 hakkında pek bir şey bulamadım.Benım merak ettiğim 80mt den soda şisesini kırarmı bu tüfek.yardımlarınızı beklitorum

Fx impact M3 700mm 5,5 superior+Element Titan 5x25x56

• Herkese Merhabalar
    Havalı tüfek almayı düşünüyorum Stoeger X20 ile X50 arasında kaldım.X20 nin etkili atışlar yaptığı sitede bir çok konuda yazmış arkadaşlar ama x50 hakkında pek bir şey bulamadım.Benım merak ettiğim 80mt den soda şisesini kırarmı bu tüfek.yardımlarınızı beklitorum

Yönetici Not'u : İyi günler AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi "Tanışalım" başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız, Lütfen Forum ilan kurallarını okuyunuz.
    Forum İlan Kuralları ve Kullanımı Hakkında

Aksi halde üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

• x20 varken x50ye hiç gerek yok bence.tabii şahsi fikrim.çünkü gerçekten ağır bir silah canınız istedi de boş araziye çıkayım yürüyeyim belki bir iki atış yaparım derseniz yürünmez.menzili daha uzun belki ama geri tepmeyi de hesaba katın eğer stoeger alacaksanız x20 derim.

m;s,Sm;s,S Stoeger-Beretta X20 Syntethic 4.5mm +Optima 3-9x32+İki Parça Ayak

Üzümlü £tabanxalı$ 7+1 Otomatik agt ;tufey#

Huğlu Horozlu Tek Kırma ;atlise;+;tuftabV#;#taban^l

Huğlu Krom Çifte ;kovboys;